Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Buta kérdés lehet, de a...

Buta kérdés lehet, de a katonaságnál a zuhanyzás együtt történik? Még külön "fülkék" sincsenek? Vagy hogy van ez, van esélyem egyedül nyugiba zuhanyozni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
a katonak mind b&zik szoval ez nem problema.
2017. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a laktanyától függ. Hol így, hol úgy.
2017. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező!

Nem unod még a mai zuhanyzós kérdéseidet?

Ez ma már a harmadik, amit kérdezel a zuhanyzással kapcsolatban.

Vagy ettől indulsz be?

Miért nem a szexualitás/homoszexualitás témakörben kérdezel, az a neked való hely, ott vannak a sorstársak:)

2017. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első:hang yourself

második:köszönöm

harmadik:nemtudom mi a francról beszélsz, én nem kérdeztem ilyeneket, pont azért kérdeztem ezt is mert a gyenge pénz ellenére vonz a katonaság, de ha lehetne választani inkább nem zuhanyoznék más csávókkal

2017. jan. 16. 15:54
 5/9 Molyember ***** válasza:
37%
Pedig ez ilyen. Férfiakkal eszel, alszol, zuhanyzol, és ez nem kényszer, ez egy önként vállalt élet. Én maradok a nőknél, de liberálisként nem ítélem el, ha valaki másképp képzeli el az életét. :)
2017. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sorkatonakent 20-an zuhanyoztunk egyszerre, megsem allt fel senkinek a masikra. Ennyit a nagy homokos fantaziatokrol.

A mi alakulatunknal mindenutt rendes zuhanyzulkek vannak, de senki sem hasznalja, inkabb otthon furdenek muszak utan.

2017. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de mi ez a sok homofób válasz, miből feltételezitek hogy én ehhez, vagy ahhoz a nemhez vonzódom-e?

lehetsz felőlem liberális vagy náci, engem rohadtul nem érdekel, de úgy állon vágnálak titeket, mindenhol csak az uszitást nyomatjátok, liberális vagy nem liberális tökmindegy... politizálsz=uszitasz

mostantól kezdve nem követem a kérdést, 2 kicseszett válasz érkezett, a többi pedig homofób uszitó kötözködő kis hlyegyerek akik az internet anonimitását kihasználva pofátlankodnak

NŐJETEK FEL

2017. jan. 16. 18:36
 8/9 anonim ***** válasza:
2017. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 K...László ***** válasza:
Még együtt is sz@rnak, egy takarófal sincs a klotyók között :-)
2017. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!