Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Románia vs Magyarország?

Románia vs Magyarország?

Figyelt kérdés

Nem kérem azokat a kommenteket, hogy "Ú megint egy 10 éves CoD-ból"Nem, nem vagyok 10 éves és CoD-ozni se szoktam.

És aztsem, hogy "Papiron, hány van és ebből hány hadraforgatható az két külön dolog" És tudom, hogy már volt 2012-ben egy "Románia vs Magyarország?" kérdés de az már régi.És mostanra sokat változott a világ és az országok hadereje.Szóval ki nyerne?



2017. jan. 29. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Mi nyernénk. A román meglehetősen fosos népség.
2017. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

"Nem kérem azokat a kommenteket, hogy "Ú megint egy 10 éves CoD-ból"


Pedig agyilag valahol ott vagy.

2017. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom, de ilyen értelmetlen kérdések honnan jönnek?
2017. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1 Hát legalább te válaszoltál egy félimegddig hasznos választ :D

#2,3 Sejtettem, hogy az ilyen szánalmakból csak ennyi tud kijönni válaszként!Kaptatok egy piros pacsit!:) Ez a topik a "Hadsereg,Hadvezetés" nevet viseli.Az ilyesfajta kérdések pont ide valók! Ha nem tetszik akkor meg nem kell elolvasni na...

2017. jan. 29. 20:38
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ,hogy ki támad.

A NATO azonnal rohanna intézkedni,egy Oroszországnak nyilván nem mernek neki menni,de egy Magyarországnak vagy Romániának simán.

2017. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem féligmeddig hasznos, ez 100%-ban hasznos. Ismerem őket, esélyük sem lenne.
2017. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

Most őszintén, egy ilyen kérdésre milyen választ vársz?

Abszolút nem vagy tisztában a világpolitika működésével, szerinted most, 2017-ben Románia és Magyarország csak úgy büntetlenül kedvükre megtámadhatják a másikat.

Ilyen primitív, 12 éves hülyegyerekekre jellemző gondolkodási szint mellett mit akarsz, hogyan viszonyuljanak hozzád az emberek?

2017. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Navégre...De azért leírhatnátok, hogy mért veszítenének. Kiváncsí vagyok rá ;).
2017. jan. 29. 20:44
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1v1 lenne,akkor kikapnánk,ha Románia még melletünk elfoglalná Moldovát,akkor mi nyernénk,mert az orosz maci berágna.
2017. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
mi egy retek medencében élünk, szerintem úgy végigsöpörne rajtunk bármilyen hadsereg, mint a sicc. Ellenben, ha mi mennénk a románokhoz, kétlem, hogy nagyon otthon (értitek?) éreznénk magunkat a hegyekben, valószínüleg feltudnának minket hatásosan tartóztatni. A számbeli előny is náluk van, nekünk esetleg technikai lehet, de ezt bármilyen konkrétum nélkül írom, a fejlettebb gazdaságunk nem feltétlen jelenti a haderőnk fejlettségét is.
2017. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!