Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az érdekelne, hogy a gázpiszto...

Onway kérdése:

Az érdekelne, hogy a gázpisztolyok szerkezetileg azonosak e az éles típus azonos lőfegyverrel? (Ugyanolyan módon szétszerelhetőek -e)

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 09:40
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
ps:Mielőtt elfajulna a vita,minek az nekem:fegyvervizsgára felkészítő tanfolyamon finoman szólva keveset adnak az ember kezébe maroklőfegyvert gyakorolni a karbantartáshoz és használathoz szükséges kezelési rutint.Ezt szeretném kicsit gyakorolni.(És nem PA-63-on ha lehet) :)
2017. jan. 30. 22:12
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem szándékozom összeveszni senkivel, csak a félreértéseket (téveszméket) szerettem volna még csírájában elfojtani.
2017. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
csak utánozza a működésüket,de amugy játékpisztolyok természetesen.
2017. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"csak utánozza a működésüket,de amugy játékpisztolyok természetesen."

"Természetesen" nem, de szerintem ezen már túl vagyunk!

2017. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Természetesen még mindíg jobban tudják vadidegen emberek hogy milyen gázpisztojom volt. Nem játékfegyver volt az viztos.
2017. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Gázpisztojod" volt.

Ezt pont elég tudni róla! A többit a szakma adja, amihez neked nincs lövésed se, de ez természetesen nem baj!

2017. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Köszönjük Grétsy tanár úr rendkívül építő jellegű hozzászólását. Mind sokat merítünk belőle.
2017. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Nem játékfegyver volt az viztos."

Mennyivel "építőbb" ez a megállapítás!

Ha megmondod, hogyan távolítod el a csőből az akasztót elhiszem, hogy át lehetett volna alakítani!

A huzagolást meg se említsük tegyük fel, hogy jó lesz az simacsövű pisztolynak is!

2017. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
"A huzagolást meg se említsük tegyük fel, hogy jó lesz az simacsövű pisztolynak is!" Amivel nem fog eltalálni semmit. :D
2017. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem is! :)

De nem akartam komplikálni a történetet.

De a gázpisztoly töltényűrjének a méreteiben is el lehetne kalandozni. (C.I.P. gondolom (nem)sokat mond az átalakítós úriembernek)

2017. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!