Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg elmebeteg vagyok, ha...

Tényleg elmebeteg vagyok, ha harmadik világháborút akarok?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a nukleáris fegyverekkel hatalmas lenne a pusztítás és én is meghalhatnék, de nem érdekelne, mert csak globális szempontokat tartanék szem előtt. Bármi is történne, az egysejtűekből újra kisarjadna az élet és a jelenlegi emberiségtől csak jobb jöhetne. De ez a legrosszabb forgatókönyv, biztos vagyok benne, hogy maradna ember, mert az ember rosszabb, mint bármilyen kártékony lény, mindig lenne túlélő.


Tényleg olyan rossz lenne, ha lenne egy kis frissülés, felrázódna a világ az állóvízből? A Windowst is újraindítjuk, ha belassul.


A kérdésem főleg racionális, elemző szemléletű embereknek szól, nem önjelölt Teréz anyáknak, akik begőzölnek ha emberhalálokról hallanak és a szemükben gonosz vagyok ezzel a véleményemmel.


Emberből sok van és pótolhatóak. És igen, én is, nem érdekel, hogy élek vagy halok, röhögve nézek szembe bármivel, amit hoz az élet, számomra a halál lehetőség, nem kudarc.


Nem vérszomjas diktátor hajlamú pszichopata vagyok, csak ami a világban történik az annyira groteszk és abszurd, hogy csak ezt az egy lehetőséget tartom célravezetőnek, hogy legyen egy globális reset.



2017. febr. 3. 00:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Orvos látott már?
2017. febr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

Olvastál már olyan könyveket,vagy láttál filmeket,mint az Út,Éli könyve,vagy sorozatból a Revolution vagy a Walking Dead?

Köszi,én nem akarok olyan világban élni.

2017. febr. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%

"nem érdekel, hogy élek vagy halok"

Hazudsz.

2017. febr. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Igen, szerintem, elmebeteg vagy. Aki csak ennyire becsüli a sját életét és másokét, az nem is lehet más.
2017. febr. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként, ha a halál, számodra lehetőség, bármikor "élhetsz" a lehetőséggel. Ehhez nincs szükség harmadik világháborúra.
2017. febr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%

Miért fontosabb neked a világ alakulása, mint az életed? Ha meghalsz, nem mindegy, mi van a világon? Akkor mi értelme azoktól elvenni az életet, akik szeretnék még élvezni?


És egyébként az elmúlt évszázadban kétszer is zajlott olyan háború, ami után az emberek azt mondták, hogy így nem mehet tovább. Min változtatna egy harmadik ilyen esemény?


A nukleáris fegyverek használata rengeteg emberrel végeznének. Naja, és élhetetlenné tenné az adott területet évtizedekre. A csótányok túlélik a sugárzást, az emberek nem, mondhatsz akármit.

És ha olvastál/láttál már antiutópiát, akkor sejthetnéd, hogy nem egy dicsőséges, békés faj emelkedne ki a romok alól.


Az erőszak erőszakot szül. És mindig lesznek vesztesek. Itt élünk egy országban, ami 100 éve nem tudja feldolgozni, hogy elcsatolták a területeinek 2/3át. És te arra apellálsz, hogy majd egy atomháború után az emberek jó útra térnek? Frászt. Inkább kifejlesztenek valami még durvább fegyvert, ami a nukleáris fegyvernél is ijesztőbb, és sakkban tudják vele tartani a másik felet.

Azt írod, hogy erre csak jobb jöhetne? Gondolod? Eddig semmi nem utal erre..


Ha meg a Windows belassul, akkor szart sem érsz újraindítással... azzal meg, hogy kalapáccsal szétbszod a prociját, pláne nem. Töröld le a nem használt szarokat, indíts rajta el egy lemezkarbantartót, aztán egy lemetöredezettségmentesítést, végül egy vírusírtást, és láss csodát, gyorsabb lesz.


A pusztítás nem fog hozni javulást. Legalábbis az emberiség történetében eddig soha, sehol nem hozott...

2017. febr. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
A windowst úgy tudod felgyorsítani, hogy veszel bele egy SSD-t és a wint alaphelyzetbe állítod. Azzal, hogy mint mondták szétvered a processzort, azzal nem megoldod a problémát, hanem kitörlöd a kérdést.
2017. febr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%

Akkor már inkább a Skynetet támogatnád. A mesterséges intelligencia nem ismeri a korrupciót, nem ismeri a pazarlást és az ésszerűtlenséget, egyszerűen csak tökéletes.

Te meg komolyan elölről akarod kezdeni ezt az egészet az egysejtűektől? Normális vagy te?

2017. febr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
26%
És amúgy a Windows rossz példa erre a kérdésre,mert ha azt újraindítjuk,csak a RAM-ot töröljük vele,a háttértárat nem.
2017. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként azért mert valakinek olyan gondolatai vannak,hogy mennyivel jobb lenne a világnak,ha eltűnnének az emberek,attól még nem elmebeteg.

Ki ne gondolt volna még ilyenre?


Tenni érte,folyamatosan ezen agyalni,másokat vegzálni vele és hasonlók,na az már nem okés.

2017. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!