Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha Magyarországon ilyen videók népszerűsítenék a Honvédséget és a nacionalizmust?


2017. febr. 11. 00:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%

Evvel még nem volna baj, ezek nem szánalmasok, ilyeneket lehet látni hivatalosan a TV-ben USA-ban és Orosz Föderációban, toborzó jelleggel. Mert náluk van miért...de ez már más. A nacionalizmus pedig ahogy feljebb leírták, háát....mindig is utáltam a baloldali eszméket, na mindegy...ne menjük bele vitákba. Egy igazi nacionalista büszke magára, de úgy büszke magára hogy a másikat ne sértse. Ilyés Gyula szerint, a patrióta jogot véd, a soviniszta jogot sért. Lehet magaadat felsőbbrendűnek érezni, az jó is de addig amíg ki nem nyílvánítod. A baloldaliság, lifes-lóf%asszságainak hazájában (USA) az emberek ezt nem épp követve úgy beszélnek veled mintha ők volnának az istenség. Tudom nem szabad általánosítani de jónéhány beszámoló van, és nemcsak közemberekről hanem katonákról és stb.

Az oroszok mióta élnek, nacionalisták, ez nem baj, egy összetartó erő a nemzetben kell, látszik is rajtuk (számtalan háború megnyerése és a sajátos kultúra), mi magyarok épp a nacionalizmus hiánya van jelen, az látszik....amíg mindenki az ilyen mindenki egyenlő és nem számít honann jött, tudása alapján b%sszuk az életet jajj de jó eszmét követi, ne várj erős Közép-Európai államot. Lásd a románok, utolsó példaként. A politikában ők otthon kinyírják egymást, mindennap valakit letartóztatnak! De ha az Uniós parlamentben valami helyzet van, párttól függetlenül összefognak és valamit tesznek a saját érdekükben. És ez nem mai szokásuk a románoknak, ami látszik is rajtuk..

2017. febr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Azt fontos leszögezni, hogy a második az nem a nacionalizmusról, hanem a vallási fanatizmusról szól. Hosszútávon az ilyen propaganda elég nagy károkat tud okozni a társadalomban.
2017. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

Na mi van, kérdező?

Hol vannak az észak-koreai rajzfilmjeid a gyerekeknek?

Te elmebeteg.

2017. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

" mi magyarok épp a nacionalizmus hiánya van jelen, az látszik....amíg mindenki az ilyen mindenki egyenlő és nem számít honann jött, tudása alapján"


Tehát szerinted az arab orvos, akinek a tudása pontosan ugyanolyan vagy jobb mint a magyar orvosé az alsóbbrendű csak azért mert arab, de a magyar családirtó, akinek mondjuk semmilyen végzettsége nincs jobb ember, mert ő magyar. Értem.

2017. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

9: "7-es ezt megcáfolják azok,akiknek a gyerekei már más anyanyelven beszélnek.


Ha ma egy magyar család kitelepül Angliába azoknak az unokái már nem fognak tudni magyarul. "


Tehát más világképük, más gondolkodásuk is lesz, mint ha magyar lenne az anyanyelvük.

Mit cáfoltál akkor meg?

2017. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hajrá, értsétek ahogy akarjátok..én nem úgy értetttem.
2017. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!