Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek melyik a fejletebb...

Szerintetek melyik a fejletebb/erősebb az USA vagy Oroszország?

Figyelt kérdés
Én szerintem az USA de ez csak az én véleményem.

#USA vs Oroszország
2017. febr. 24. 16:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%

Ha amerika-párti oldalt linkelsz be, ott pedig az amcsi gép a nyerő, és az orosz a f*s.

Amcsik is dicsérik a sajátjukat, pedig aztán vannak hülye megoldások bőven....


El ne higgyétek már, hogy minden ami orosz az gagyi, és minden ami amcsi az überkirály.

Nem is értem, hogy lehetnek egyesek ilyen hülyék, hogy ha mondjuk valami orosz cucc sikerül, akkor az egyből kamu. Ha egy amcsi cuccról mondanak valamit, akkor az automatikusan jó (akkor is ha éppen nem).


Oroszoknak fejlettebb a légvédelmük. A kiképzés az pedig tény és való, hogy keményebb az oroszoknál. Főleg a közelharci kiképzésük. Attól, hogy minden tengerészgyalogos tablettal mászkál, attól még jobb katona nem lesz. A gépkarabélyaik is bedöglenek, ha kap egy kis homokot. Az arabok a régi csóri, AK47-el le is szedik szépen őket.

Az amerikai katonák nincsenek jobban képezve még magyar honvédeknél sem. A magyar katona BÁRMILYEN kézifegyvert tud kezelni. Míg a jenki csoda, hogy a sajátját tudja.

Volt szerencsém amerikai katonákhoz, hát nem egy durranások. Az egyik EFV-jük gépágyúját nem tudták használni, mert program hiba volt, le kellett tölteni a progit. Ott mászkáltak be laptoppal. :D Nem tudsz egy fegyvert beindítani, csak ha letöltöd a frissítéseket. :DD


Az egész technikájuk internet-függő. Ruszkiknál több az analóg dolog az igaz, (na meg a CRT-s monitorok a járművekben XD, bár most már azért cserélik le LCD kijelzősre) ezért gagyibbnak tűnnek. De egyébként ez önmagában nem azt jelenti, hogy nem tudnak hatékonyak lenni.


Jó cuccaik vannak amúgy az amcsiknak, többet költenek katonai fejlesztésekre, mint az oroszok. De azért ott is vannak elég kemény túlzások, túlbonyolítások. Tele pakolnak high-tech kütyükkel mindent. Azt hol szoftveres hiba, hol hardveres hiba, ezért nem megy, azért nem megy.

Szásáék ugye nem rég lapátolták a szenet a számítógépekbe, de most már ők is el kezdtek egy kicsit kütyüzni.

2017. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre nekem mindig volt történelem tanárom gondolata jut eszembe:


"Az oroszok sose olyan erősek, mint képzelik, és sose olyan gyengék, amilyennek hiszik őket."

2017. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Míg az amerikaiak az agyukat játsszák és reklámozzák magukat,"


Erre belinkelsz két orosz reklámoldalt?


Csak mellékesen

A PAK-FA még csak terv, most tesztelgetik. Mikor lesz belőle valami?


Abrams??? több mint 30 éve szolgál.

Az oroszok az Armatával akarják ellensúlyozni a nyugati minőségi fölényt. (már 2000 óta akarnak új Hk-t, nem jön össze)

Az Armatát bemutatták a díszszemlén, az orosz hadsereg meg még egyet sem rendelet, ugyanis marhára nincs kész.


Ha kész lesz elérik vele majd az Abrams, Leopard2 Meg Chalanger szintjét (ez mind a 80-as évek technikája)

2017. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg, nem ez az új orosz elnyűhetetlen csodatank robbant le mindjárt az első díszszemléjén?
2017. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mahulamuha válasza:
35%

Az oroszoknak lenyegessen nagyobb a szarazföldi erejük.

Az amerikaiaknak nagyobb a legierejük,de az orosz raketa/repülögepvedelem olyan eros hogy nem maradna belöle semmi...

Az amcsiknak nagyobb a flottajuk,de nem vagyok benne biztos hogy fejlettebb is(töbször is hallottam olyanrol hogy csak akkor vettek eszre az orosz atomtengeralattjarokat par kilometerre a parttol amikor 2-3 het utan meguntak a varakozast,visszamentek...)

Ha Am.tamadna meg OR. ot akkor Or.nyerne

Ha Or.tamadna meg Am. ot akkor vissza tudtak verni öket.

2017. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!