Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyire igaz a szélsőliberáli...

Mennyire igaz a szélsőliberális médiában elterjedt összeesküvés-elmélet, hogy Oroszország, Irán szíriai háborús beavatkozásának célja, hogy a menekültáradattal gyengítsék, szétverjék az EU-t?

Figyelt kérdés

2017. febr. 15. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem Oroszország és Irán, hanem az USA és a zsidók állnak mögötte, de a céljuk valóban ez.
2017. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Persze az oroszok senkinek nem ártanak, arról híresek...
2017. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt eddig csak jobboldaliaktól hallottam...


De amúgy szard le, a menekültek több mint 10 éve jönnek, Oroszország meg nem olyan rég avatkozott be.

2017. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

"a szélsőliberális médiában elterjedt"


Bizonyítékot.

2017. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 meszike91 ***** válasza:
28%
Baromság.
2017. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szélsölibsis rémhirkeltés. De ha a jobbszik mondják akkor tuti igy van. FORRÁS???????
2017. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az Orosz beavatkozás maximum kellemetlen Szíriában, mint sem bármilyen befolyással bírna az Iszlám Államra.

Ha az Oroszok valóban komoly károkat okoznának Szíriában, valószínűleg már jó néhány Metróállomás lángolna Moszkvában. Nem véletlenül történt a színházban a túszdráma sem.

2017. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi ilyen konteót olvastam már, hogy rájöttem a megoldásra. Soros, Putyin, a zsidók, a C.I.A., de még a kínaiak és a pirézek is ezen "dolgoznak" teljes gőzzel.
2017. febr. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az oroszok egyertelmuen dolgoznak ezen (vajon hogyan jelentek meg menekultek tomegevel az orosz-finn hataron?), Iran nem valoszinu.
2017. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!