Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Magyarország háborúba...

Ha Magyarország háborúba kerülne, ti jelentkeznétek önként katonának?

Figyelt kérdés

2017. márc. 8. 06:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%

"Rengeteg ifjú "hadfi" csak virtuális fegyverekkel virtuális harcot vívott. Alapvető különbség hogy élesben csak egy életed van és nincs újrakezdés."


Jó, de amíg meghalsz, milyen király már a grafika, nem?

2017. márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
21%
Bezzeg te utolsó, veled biztosan többre mennének.
2017. márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
14%
Dehogy jelentkeznék. Nem halnék meg tótokért, svábokért, cigányokért. Egyedül Székelyföldért harcolnék. Az még az én vérem.
2017. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%

Tuti hogy nem.

Ha meg behívnának akkor elszöknék az országból.

2017. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

"akiket már a sorkatonaság eltörlése után lettek hadra foghatók és őket terelnének össze"


No hiszen, és aki volt katona mit csinál? Átdörzsöli fogkefével az ellenséget?


Akit ismerek és volt katona, a túlnyomó többsége 5 - 10 lőszer körül lőtt ki összesen az egész ideje alatt. Bár a múltkor valaki itt kifejtette, 9 lőszerrel jól meg lehet tanulni lőni.

2017. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 homo ludensz ***** válasza:
100%

Például mikor én voltam akkor még fenyegetve érezte magát a NATó-tól a Varsói szerződés de hogy ebből mi volt valós azt nem tudom. A határőrségnél 3 hónap volt az alapkiképzés és sosem értettem miért kell harcászatot tanulnunk a határőrzéshez. Ha Ausztria felől betörtek volna (3)Gorjunovval meg golyószórókkal sokáig nem vitézkedtünk volna.

Azokkal felvenni most esetleg a harcot akik az ágyuk alatt tartják az AK-t mint más a papucsát hát igen siralmas lenne.

2017. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
43%
Bár Erdélyben élek mióta megszülettem, de Magyarország védelme az összes magyar felelőssége, így jelentkeznék.
2017. márc. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%

Hát hogyne jelentkeznék!

Minden álmom, hogy jól valagba durrantsanak valami páncéltörő ágyúval Orbán Úrért!

2017. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
58%
Ha Magyarországot külső támadás érné akkor természetesen megvédeném az otthonom. Ha az aktuális kormány kitalálná hogy rohanjuk le mondjuk Romániát akkor nem harcolnék.
2017. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szintű háború már sosem lesz,mint a világháborúk.

Az atomfegyverek korában teljesen értelmetlen lenne.

2017. márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!