Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Magyarország háborúba...

Ha Magyarország háborúba kerülne, ti jelentkeznétek önként katonának?

Figyelt kérdés

2017. márc. 8. 06:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nemmuszáj...Legyetek a megszálókkal, hogyha sikerül nekik lejgázolni az országot és ti velük vagytok legyen a megszállot ország báb államja veletek..Vagyis a partizánoké lessz az ország..Nemtom h kiértette XD
2017. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 homo ludensz ***** válasza:

Az atomfegyvert senki nem vetné be mert akkor minden kipusztulna a földön az is aki bevetné.

Helyi villongások vannak most is és lesznek is mert a fegyvergyáraknak is élni kell valamiből.

Ezeket hagyományos bár modern fegyverekkel vívják.

Egy péket vagy egy esztergályost hiába öltöztetsz katonaruhába ha fegyvert adsz a kezébe ön és közveszélyessé válik. 27 hónap alatt azért megtanultuk annó hogy kb.mi a fegyelem,a csoportos fegyveres tevékenység meg ilyeneket. Azután visszamentünk péknek vagy esztergályosnak.

2017. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Az én időmben 2 év volt a kötelező sorkatonai szolgálat. Határőrkánt nyomtam, és meglehetősen kemény kiképzésen estünk át. Jó pár baka esett ki, pszichológiai alkalmatlanság okán.

Ennek ellenére azt mondom, hogy manapság tök mindegy, hogy volt-e valaki katona, vagy sem. Háború esetén golyófogónak bárki beválik.

2017. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Kossuth? Elfogyott? Lófaszt!
2017. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Nem
2017. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem, és ezt úgy mondom hogy 5 évet voltam tiszthelyettesként a Honvédségnél. Önkéntesen nem mondok le az életemről egy eleve halálra ítélt hadsereggel.
2017. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!