Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Bonaparte Napoleon negatív...

Bonaparte Napoleon negatív vagy pozitív alak a történelemben szerintetek?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is
2010. máj. 10. 19:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Úgy őszintén milyen pozitív tettet hajtott végre ami az emberiség ügyét előrevitte? Mert én egyetlenegyet nem tudok.Nincs mit indokolni mert nincs érdemi tett.
2010. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Tehát a tudósokon kívül senki, egyetlen uralkodó sem lehet pozitív a történelemben szerinted?
2010. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%

"Tehát a tudósokon kívül senki, egyetlen uralkodó sem lehet pozitív a történelemben szerinted?"


Hát olyan biztos nem, akinek a karrierje másból nem állt, mint elárult egy forradalmat, aztán agresszorként lerohanta a fél világot, majd megalomániájában császárrá koronáztatta magát. Még az egyház is az antikrisztusnak kiáltotta ki.

2010. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
negatív,ego 4ever..
2010. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%

A forradalom árulta el először az európai értékeket, nem Napóleon a forradalmat.


Octavianus császárrá koronáztatta magát.

Nagy Károly császárrá koronáztatta magát.

I. Ottó császárrá koronáztatta magát.

IV. Iván császárrá (cárrá) koronáztatta magát.

Napóleon császárrá koronáztatta magát.


Nem értem, mitől olyan elítélendő az európai történelem többi alakjához képest.

2010. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%

21:39


Szerinted Adolf Hitler negatív vagy pozitív alak volt a történelemben ?

2010. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelmű, pozitív.
2010. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Nincsenek negatív meg pozitív figurák.Minden nézőpont kérdése.Még mielőtt valaki bedobná Hitler nevét ő sem volt abszolút negatív alak csak most a világ véleményformáló médiumainak zöme ellene foglalnak állást
2010. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem Napoleon egyszerre volt negatív és pozitív. Nyilván, akiket lerohant, számukra ez eléggé rossz volt, viszont remek stratéga volt, és ha jól tudom, a közlekedésre is hatással volt (baloldali-jobboldali forgalom), de ezt nem tudom biztosan, csak olvastam valahol, hogy ahhoz a korhoz kapcsolják.
2010. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ó nahát el kellett volna olvasnom a válaszokat,már be is dobták...hát persze hogy Hitlerre programozták be az emberek agyát mint mumus
2010. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!