Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehetnék kommandós a...

Hogyan lehetnék kommandós a magyar hadseregben?

Figyelt kérdés
Vagy valamilyen magyar különleges osztag tagja?
2010. máj. 11. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
miért akarsz az lenni, meg halhatsz vagy lelki/testi nyomorék lehetsz életed végéig.
2010. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak egy kiskölök aki sokat cod-ozott és minden 3. héten felteszi a "hogyan lehetnék, kommandós/mesterlövész" kérdést.
2010. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Az meg sem fordult a fejetekben hogy komolyan gondolja? (Tegyük fel 17 éves körüli srác, aki nem tudja merre menjen tovább.)


A kérdésre a választ viszont sajnos nem tudom.

2010. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az utolsónak van igaza


először is jelentkezned kell katonának, ez az első lépés; nem árt, ha beszélsz pár nyelvet, és a kondíciód is kitűnő, plusz van még ezerféle dolog, amiket nem írok le, mnert hosszú lenne; az a lényeg, hogy mind fizikailag, mind szellemileg, mind pszichológiailag nagyon jónak kell lenned...


am. én is az szeretnék lenni

2010. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Magyar különleges osztag van a katonaságnál és a rendőrségnél is, pár példa:


katonaság: Bercsényi Különleges Műveleti Zászlóalj, Bornemissza-felderítők


rendőrség: Neutron, Omega

2010. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vár a légió!
2010. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti tényleg 18 éves vagyok nem az a tipikus kiskölök. hülyének sem állítanám be magam mert egy elég jó gimnáziumba járok...de valahogy megfogott ez a dolog. az utolsó kommentelő közel állt a légióval mert S.A.S terveztem de előtte kell szolgálni 39 hónapot a brit hadseregben... így maradt Magyarország. édes kis hazám :D a fizikai erőnlétem pedig jó mert 14 éve sportolok és hónapok óta krav magázok is.
2010. máj. 11. 21:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Először is ZMNE. Ott aztán tanulj mint az állat, folytasd a sportot, hajts ezerrel, tanulj nyelveket, érdeklődj mindenféle katonai dolog iránt (harcászat, csaták stb.). Mutasd meg, hogy jobb vagy mint a többi, legyél szívós, határozott, fegyelmezett, engedelmes és a többi hasonló katonás erény. Aztán vagy alkalmas vagy rá vagy nem.
2010. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Igaza van az utólsó kommentelőnek.

Először is ZMNE, de ott aztán nagyon húzzál bele mert csak úgy lehetsz majd később valami különleges osztag tagja. Amúgy én is a felderítőket ajánlom.

2010. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vikosz ***** válasza:

Gimnázium után tobrzó iroda.A bercsényiseknél szinte mindenkinek csak éretségije van.Mondjuk 3 év a kiképzés.

Viszont visznek ki amerikába is tanulni és nyelvvizsgázni is segítenek.

2010. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!