Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyi az esély arra hogy...

Fnaf-Fan-Viki kérdése:

Mennyi az esély arra hogy kitörjön a 3. világháború?

Figyelt kérdés
Facebookon már nem tudom hanyadik posztot látom ma hogy májusban ki fog törni a harmadik világháború aminek kezdeményezője Amerika lesz,Oroszország és Kína ellen.Ez engem eléggé aggaszt mert van egy Amerikai barátom aki eléggé közel áll hozzám és ha tényleg lesz valami nem tudom mit csinálnék ha baja esne.Persze a körülöttem lévőkért is aggódom mert Oroszország egy része átlóg Európába és ha valamelyikük úgy dönt ledob egy atom bombát abból mi is kapunk.Lehet nekünk is menekülnünk kell?

2017. ápr. 18. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nezd vissza az eddigi legalabb 50 vilaghaborus kerdest inspiracioert.


Az en valaszom ez lenne : Ja, ki fog torni majusban, ugyhogy ne is nagyon foglalj le semmi nyari vakaciot es torolj minden Szeptemberi esteleges tanulasi tervet.


Majusban veget er minden.


Sorry Viki.

2017. ápr. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Már kitört. Főleg Európában zajlik, de csak az egyik fél harcol, a másik fél még csak megvédeni sem hajlandó magát.
2017. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Majd novemberben fog kitörni. :-D
2017. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy Nógrádi György mondta pár hónappal ezelőtt egy riportban, ha 100 év múlva az iskolákban tanítanak a 3.vh-ról, a kezdetének egy számunkra már a múltban lévő időpontot fognak megadni...

Magyarul már zajlik, csak még nincs kimondva... de jelenleg 3 kontinensen folyik itt-ott háború és 4 kontinensről biztosan érdekeltek benne...


Amúgy az emberiség ismert történelmében nem volt olyan békeidő mint amit most élünk a 2.vh óta...

2017. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!