Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katona szeretnék lenni. Lent...

Katona szeretnék lenni. Lent sok kérdés válaszolnátok?

Figyelt kérdés
7.be járok thai boxolok erőnlétem olyan közepes van egy kis gerincferdülésem 2-3 tanuló vagyok de inkabb 3as alá hova menjek tovabb tanulni? Százhalombattán lakok pestre bejárás nem zavar annyira én inkább bevetést missziót szeretem legjobb az a vadászpilóta lenne a pörgést g erőt úgy bírom bár lenne azèrt még mit lukas a fogam de nem tántorít vissza az hogy kihuzatom azt. De még az ejtőernyős is jó lenne de mindegy csak bevetés legyen akárhol akár afganisztánban hasonló helyeken. Fizu minnél jobb legyen akár az életemet is feláldozom ha úgy van.

2017. ápr. 23. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Hogy lehet valaki 7. osztályban 2-es, 3-as tanuló? Olcsó proletár lesz belőled, nem több! Soha nem lesz belőled pilóta, mert képtelen lennél annyit tanulni, ha kib*szott általános iskolában is képtelen vagy teljesíteni. Szökőévente, ha visznek ki magyarokat misszióra, téged meg tudod ki vinne ki?! Ejtőrenyősök meg alapból ha pár ember van, azok is gondolom mind tisztek. A honvédség egy kalap sz*r. A határt jó teljesítmény tőlük, ha tudják őrizni.
2017. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Molyember ***** válasza:
90%
Ha összekapod magad, biztonsági őr még lehetsz. Fegyver nélkül, természetesen.
2017. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

azért egy pilótaképzéshez komoly mérnöki tudás kell, fizika, matek alapvető.

Rendőrnek mehetsz a rendvédelmibe, de igaz sima járőrként kezdenél.

Szerződésesnek meg tudtommal bárki mehet, a végzettsége a rangot határozza meg, a beosztását pedig eldöntik helyette.

Így elsőre rendvédelmi középsuli, utána ha végeztél mehetsz is rendőrnek.

2017. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eleinte alap sima általánosba jártam kitünő voltam végig de ahova most járok nagy erős iskola alig vannak itt kitünők. :)
2017. ápr. 23. 14:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Én eddig azt hittem csak egyféle hetedikes tananyag van :D


A 3-as átlaggal a komolyabb képzést igénylő ágakat simán el is felejtheted.

2017. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgass ezekre a pöccsökre! Váltsd valóra az álmaid és merj igazi magyar ember lenni!
2017. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Az álmai valóra váltása ott kezdődik, hogy elkezd tanulni.
2017. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Semmi baj,majd kinövöd.

Hány éves vagy 13?

Fogalmad nincs róla,hogy milyen egy háború,mit jelent embert ölni,mit jelent az,hogy ölsz vagy megölnek,ezeket még nem tudod felfogni,csak egy álomképed van a filmekből meg a játékokból.

Afganisztánba mennél?

Minek?

Nézd már meg ezeket:

[link]


Ráadásul azt se fogod fel,hogy milyen országba születtél,magyar katonaként soha nem fogsz úgy háborúba menni,mint egy amerikai,a magyaroknak nincs hadseregük,ami van az egy rakás vicc.

Max zsoldosnak mehetsz el,és akkor idegen országokat szolgálhatsz,és ölheted azt,aki az adott országnak éppen nem szimpi..


A poszttraumás stressz szindrómáról hallottál már?

Az amerikai katonák körében 100-ból 38 lesz öngyilkos,mert nem tudja feldolgozni azt,amit átélt,és a maradék is nyugtatókon él,nyilván egyedül,mert senki nem bírja ki mellettük.

Komolyan az az álmod,hogy gyilkos legyél,aztán meg egy idegroncs?

2017. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne okoskodjatok tojások! Majd a katona eldönti mit akar. Nincs jogotok ledegradálni őt!
2017. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Álomvilágban élsz kölyök...Ch

Komolyan azthiszed, hogy felfognak venni?

HIBA! Egy lyukas fog is hiba nem, hogy egy gerincferdülés.És nem nem azért, nem fognak felvenni katonának, mert "A mi hadseregünk elit, a milyénk a legjobb mutassuk meg a villágnak!".Ha a betegséged miatt észrevesznek téged, és te egy szakaszban/században/rajban vagy mindenki miattad pontosabban a betegséged miatt fog meghalni és felkell dolgozni.Mikor belépsz a toborzóirodában a toborzó elfog küldeni téked alkalmassági tesztre, szóval ezt már alapból elcseszted. 13 Évesen nagy az erőd? Vagy csak te gondolod ezt...Az két külön dolog, ne csak moönd hanem mutasd is meg

2017. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!