Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Aki katonának áll miért...

Aki katonának áll miért teszi? Most őszintén, tisztában van azzal h embert kell ölnie? Tisztában van azzal h jobb esetben megölhetik, rosszabb esetben örök nyomorék marad? Részletesebben lent:

Figyelt kérdés
vagy ezt csak olyan videójátéknak hiszik? én 30 éves fejjel nem tudnám elviselni h engem csicskáztassanak... ennek köze lehet vajon ahhoz h inkább csak fiatalabbak vonulnak be? mivel ők könnyebben megtörhetők kevésbé kialakult a világképük

2017. ápr. 24. 08:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
Nagyon jól tudtam, hogy le fogtok pontozni, ezért is írtam, hogy nem lehet az agymosottakkal erről beszélni, mert fáj nekik az igaz szó. Próbáljatok kicsit utána járni, mi is a pontos oka a jelenlegi harcászati eszközök fejlesztésének, és pontosan mi is a tényleges oka annak, hogy bizonyos nemzeti érdekeltségűek konfliktusokat gerjesztenek más földrészeken, mint pl. Afrika, vagy az arab államok....
2017. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Megértelek #11!

De gondolj a következő régi viccre. Egy ember száguld az autópályán őrült tempóban az ellentétes irányú sávban, közben rádiót hallgat. Egyszer csak bemondják: kéretik vigyázni, mert x térségben az autópályán egy őrült a forgalommal szemben száguld. Mire az illető: mi az, hogy egy őrült? Mind őrült!


Azért gondod ezt végig.


Egyébként eszmefuttatásod felszínesen igaz. Csak éppen a lényeget nem érinti. Mert bizony az a sok katona, akikről beszélsz, nem volt agymosott. Lehet, hogy volt ilyen is, de csak kevés.

2017. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!