Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Francia idegenlégióba térdsérü...

Francia idegenlégióba térdsérüléssel felvehetnek?

Figyelt kérdés
A heg látható, keresztszalagszakadásom volt a múltban.
2017. máj. 14. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Maga a heg nem kizáró ok, ha ez a sérülés téged nem akadályoz semmiben, akkor nincs akadálya. Ellenben ha rendszeresen fáj, akadályt jelent mozgás közben, nagy terhelés alatt, akkor felesleges jelentkezni.
2017. máj. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te szolgáltál ott?
2017. máj. 15. 07:20
 3/5 anonim ***** válasza:

2# csak szerettem volna. Sajnos az élet nem úgy alakult, nem mentem ki. Hogy bánom-e? Nem tudom, erről akkor tudnék nyilatkozni ha megéltem volna milyen a seregben.

Viszont nagyon sokat olvastam róla. Mindenféle cikkeket neves vagy éppen nevenincs oldalakról, dokumentum filmeket az interneten és a tévében és van egy légiós, akinek a blogját a mai napig olvasom: [link]

Az első néhányban a felvételit és az azt követő hónapokat írja le, aztán pedig magát a szolgálatot. Érdemes olvasni.

2017. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De van olyan ott szolgált katona, aki világosan leírja, ha felfedezni egy heget, ami műtétből ered, akkor azonnal menesztik az embert. Egy másik oldalon. Volt akit régi bokaműtét miatt nrm vettek fel. A térd az még kényesebb rész. Szóval nrm véletlenül kérdeztem.
2017. máj. 15. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:

4# én erről nem hallottam, hivatalosan ilyen nincs. Persze sokszor tapasztaljuk, hogy a papír és a valóság elég távol áll egymástól. Ha beleolvastál a blogba amit linkeltem, láthatod: elméletileg a melegek is ugyanúgy mehetnek katonának, mégsem veszik fel őket. Elvileg nincs fizikai erőszak, gyakorlatilag előfordulnak verések. Elméletileg a katonák az utcán járőrözés közben nem bánthatnak ok nélkül senkit, gyakorlatilag az egyik cikkben leírja hogy megvernek egy veszekedő-verekedő afrikait.

Mint mondtam, elméletileg nem kizáró ok, de én nem vagyok légiós, csak papír alapján tudok tájékozódni és tájékoztatni.

2017. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!