Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszországban az újonc...

Oroszországban az újonc sorkatonák beavatási szertartása tényleg ennyire brutális? Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Bár sokat nem találtam róla, de hallottam, hogy Oroszországban 10-ből 9 ember azért nem megy sorkatonának, mert baromi brutális a beavatási rendszer (ha jól tudom Dedovcsina vagy mi a neve).

Olvastam olyat, hogy egyik évben volt olyan, hogy egy újoncot megkínoztak, megerőszakoltak, aki később belehalt, és senki sem tanúskodott!


Ez komoly? Milyen ez a beavatási rendszer? Miből áll?

Miért engedi ezt a kormány vagy a felettesek?


Miért ilyen brutális a helyzet Oroszországban? Ennek a beavatásnak évente kb fél ezer halálos áldozata van.



2017. jún. 9. 12:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Valóban van ilyen. Ha 10-ból 9 nem is, de jó sokan ki is kerülik emiatt különböző módszerekkel, korruptak mint az állat, egyszerűen csak perkálnod kell és meg van oldva. Vagy elköltözni, de az orvosi papírokkal is lehet manipulálni, mert elég szigorú alapból és nem leszel alkalmas pl.

De nem kell hozzá sorozás, nézd meg a YT videókat, az orosz fiatalok alapból is kb. egy vadállat szintjén vannak értelmileg. Bár a kettő összefügg egymással, hogy miért is lettek ilyenek egyrészt.


Nehogy azt hidd, hogy itthon rózsás volt a helyzet annak idején. Bár nem szervkereskedtek, de megverni megvertek elég szépen a rosszabb helyeken, sokan itt is öngyilkosok lettek. És akkor az alapvető lelki terror, csicskáztatás, életed eltiprása nincs is említve. Ezt elfelejtik megemlíteni, bezzeg az öregek sírnak érte milyen jó is volt, az anyjuk pi csája az volt jó. Aki ezt ki meri mondani, azt vissza kellene vinni, akkor is ha 90 éves. Ha annyira jó volt neki hajrá, menjen vissza és élvezze még egyszer. Ezek az emberek vagy bekerültek a csókosok közé vagy szerencséjük volt és nem tiporták el őket vagy már elfelejtették mit is csináltak velük akkor vagy enyhe elmezavaruk lett tőle és azt szeretik amit ott műveltek velük...


Tiszteletet nem tanultál, megnevelni nem neveltek, megtanítottak lopni, csalni, hazudni, de azt is sunyi aljas módon, vadbarommá változtatni. Ezeket legfeljebb, tényleg hiányozna ma is. Ja nem....

Nézd meg a mai korosztályt aki még volt sorozva, nagy része kocsmatöltelék, alkesz, semmirekellő, söpredék, begyöpösödött elméjű. Ennyit számított az eltöltött nevelés ami ott volt.


Ezt a szart már 89-ben rendszerváltáskor meg kellett volna szüntetni, mi irgalmatlan pénzt meg lehetett volna spórolni az akkor szarban lévő országnak aminek jól is jött volna, meg 15 évnyi söpredék és begyöpösödött elmével rendelkező emberrel kevesebb lenne ma az utcákon.

Az iskolában elméleti szinten behozni valamelyik semmitérő tanóra helyett, na annak lenne értelme, ott tanulnának is vele. Minden más nevetséges... Nem is értem miért nincs globális szinten egy ilyen szar eltörölve teljesen a nyugati felfogású országokban egy balkáni módszer miért jó... Bár szerencsére sok helyen nincs már és egyre több helyen nem lesz. Igazán jó katona eleve az lesz aki szívből megy oda és magától, minden más egy liter lóhúggyal lesz egyenértékű.

2017. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!