Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Csak én gondolom úgy, hogy az embernek nem kéne emberrel háborúznia és országok helyett egy emberi fajban kéne gondolkodnunk?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon primitív dolog ez a háborúskodás meg az egymás ellen hangolódás.Ezek olyanok,mint a törzsi viszályok.Már nincs szükség országokra.Lassan az űrkorszakot nézzük.Az embernek az űrben kéne terjeszkedni.A nacionalizmust felváltaná az "emberizmus",hiszen büszkék lehetünk arra,hogy emberek vagyunk.A hadseregeknek nem kéne megszűnni,mivel kéne egy egységes haderő,ami meg tudja védeni Hazánkat (a Földet) és dicső fajunkat egy esetleges földönkívüli támadástól.

2017. jún. 21. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak te. Először a hazug vallásokat kellene elfelejteni, max utána lehetne gondolkodni az országok elfelejtésén és emberi fajban gondolkozni...


Amíg bárki az életét adja (ne feltétlen arra gondolj, hogy meghal élte, hanem arra is, hogy egy hazug vallás szabályainak követésére szenteli az életét) egy hazug isten nevében, nincs miről beszélni.

2017. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ember eredendően szeret gyűlölködni. Az 'emberizmus' legfeljebb akkor jöhet létre, ha lesz külső fenyegetés. De nincs.
2017. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 szántóvető ***** válasza:
igen.
2017. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mert ti még primitívek vagytok,az ember még nincs felvilágosodva.De lassan rá kéne ébredni,hogy nem az őskorban élünk,nincs szükség törzsi viszályokra
2017. jún. 22. 11:28
 5/17 anonim ***** válasza:
Lol,ha mi primitívek vagyunk,akkor te mi vagy?Földönkívüli?:DDD
2017. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A földönkívüliek nyilván már eljutottak erre a szintre,ha elég fejlettek ahhoz,hogy idejöjjenek.Miért,szerintetek egy földönkívüli csak Oroszországot támadná meg?Nem az egész bolygót?Fel kéne már fogni,hogy az űrkorszakban már nem nemzetekben kell gondolkodni.
2017. jún. 22. 12:47
 7/17 anonim ***** válasza:

Én ezt felfogtam,de azért hallod-e,kedves kérdező,hadd kérdezzek én is valamit:tudod mikor lesznek nekünk olyan űrhajónk,ami a földönkívülieknek is van?Alig kezdtünk bele az űrkorszakba,max eljutottunk a Holdra.A világ országai közül csak a fele lőtt már ki saját szatellitot.Sok olyan ország van még,aki még a szatellithoz sem jutott el.Hogy a francba akarsz te az űrkorszakba utazni?

Meg egyébként is,az emberi érdekek nagyon sokáig fognak uralkodni fajunkban,szóval a várva várt korszakodat sosem fogod megélni.

A béke hasznos dolog,azzal egyezek,de ezektől fényévekre vagyunk.Így van ez,Mr zöldbőrű,most menj vissza az űrhajódba,és repülj haza,a saját fajtádba!

2017. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 szántóvető ***** válasza:
így saccra nyolc éves lehetsz a világról alkotott elképzelésed alapján.
2017. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
ha mindenki mindenkit segíteni abból senkinek nem lenne haszna a háború is csak haszon azoknak akik csinálják az hogy embert ölnek a pénzért majd visszacsap rájuk :D ember, karma, vagy isten formájában és igen ha összefogás lenne minden fejlettebb lehetne, pl: itt van egy egyszerű példa ha le lenne szigetelve rengeteg lepukkant háztömb kevesebb fa kéne em irtanák az erdőt legalább a környéken bár kitalálnának mást... ez is csak haszon ami itt marad miután megdöglik az ember és felzabálják vagy elfújja a szél :D az emberi kapzsiság nem ismer határokat ha sok van valamiből még több kell. mit csinálnál ha elég lenne a pénz minden hónapra és nem kéne számolni mire marad vagy mire nem, az elején ellennél de aztán beütne a kapzsi éned
2017. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
9/9 vagyok az űrlények ha idejönnek azt nyírnak ki akit akarnak nem tehetnénk semmit, a sok belőlünk meggazdagodó akiknek már foglalt házuk van egy másik bolygón remélem egy ellenséges földönkívüli nyaralóbolygóra mennek lakni amit 50 évente meglátogatnak :D jó itt már nem tudtam mit írni. de a lényeg megvan ha te elrabolod őt vagy hozzátartozóját és pénzt követelsz az bűn ők meg legálisan elszedik az életed :D
2017. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!