Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ez komoly, hogy a Donyecknél...

Ez komoly, hogy a Donyecknél harcoló ukrán katonákból 500-an öngyilkosok lettek, az elmúlt pár évben?

Figyelt kérdés
ez nagyon sok
2017. jún. 23. 14:16
 1/10 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Nem mondom hogy ezzel töltöttem a napomat, de egyedül egy nem túl hiteles oldalon találtam meg ezt a számot.
2017. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Mindig is akartam egy oroszseggnyaló trollal beszélgetni. Hát most itt vagy te.

Elmséled, honnan kapod a fizetésedet?

2017. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Molyember ***** válasza:
100%
Egy 2012-es adat szerint nálunk 25 öngyilkos jut százezer emberre. És még csak háború sincs.
2017. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ez most kinek szól kettes?


hármas igen de ha az 500 igaz akkor az csak a hadseregen belül nagyon nagy arány


az Atv szalaghírében olvastam

2017. jún. 23. 17:10
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
mondd, hogy nem vagy troll, és mutass egy hiteles forrást.
2017. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
neked mi bajod, elmondtam hol láttam
2017. jún. 23. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:
a kérdésre válaszolva ez azért van mert a legtöbb embert besorozták nem önkéntesen mennek oda egy háborúban sokan besokalnak, másik dolog motiváció sincsen mert miért harcoljanak a kormányért? a felkelés óta sokkal rosszabbul élnek mint azelőtt pedig már akkor szar volt
2017. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem láttam az atv mai hírei között ilyet. Belinkelnéd?
2017. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezen most mit kell fennakadni komolyan? Igen lehet van annyi és lehet hogy nem vagy több is lehet, háborúban csak azt lehet tudni amit akarnak. Miért lenne orosz nyaló? Nem Hídfőn olvasta, se nem RT-ből vette hanem egy baloldali nyugat TV csatornából.

Szerintem is simán lehet hogy ennyien lettek azok, a háborúk ilyenek, sajnos...megterhelő az embernek főleg ha nincs miért harcolni és azt se tudod jó oldalt képviselsz-e és főleg akkor ha esetleg Kárpátaljából vagy akkor elég nagy indok ilyen tettre.

Ukránok boldogtalanok hogy lenyomják a felkelőket ez tény, ha megtudták volna csinálni már megtették volna, de nem tudják ezért ez egy ilyen elkeseredett nyugat által támogatott háborúba mentek át. Hosszú távon a felkelők nyernek mert Ukrajna gazdaságilag és népességileg felőrlődik végül.

Nagyon sok...jajj nagyon sok...Afganisztánban az amerikai katonák öngyilkosságának száma mégtöbb sajnos....a háború szar dolog mindegy hol harcolsz.

2017. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem, mert a szalaghírben volt, azt meg leveszik a netes videóknál
2017. jún. 24. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!