Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves nő vagyok, még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves nő vagyok, még nem volt komoly kapcsolatom. Elmúlt a vágy belőlem? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


26 éves vagyok, még nem volt kapcsolatom, pedig 1 évvel ezelőtt még szerettem volna, vagyis vágytam rá.


Most lenne valaki, aki közeledik felém, de olyan mintha belőlem elmúlt vola a vágy. Már nem érdekel ez az egész.


Ti tapasztaltatok már hasonlót?


2016. aug. 22. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
1 évvel ezelőtt 25 voltál. És azelőtt? Ennyire nem kellettél senkinek sem, vagy qrva magas a mércéd?
2016. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 20 éves koromig éltem meg hasonlót, aztán nagyon hirtelen előjött az érzés, hogy szeretnék. Majd elkezdett hullámozni. Most úgy kb beállt középre. Nem vágyom rá annyira, de nem is bánnám, ha lenne kivel összebújva elaludni. Egyébként szerintem neked az a gondod, hogy nem olyan, akihez vonzódni tudsz.
2016. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd előjön.. hullámvölgyben vagy
2016. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom már kaptál rengeteg privátot.

Nade: ez olyan hullámzó tud lenni - hiába vágysz rá, stb., de ez is tompul, aztán erősödik. Bár azért érdekelne mik az elvárásaid a másik nem felé és mit tudsz nyújtani.

2016. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pusztán annyi történt, hogy a férfi nem dobogtatta meg a szíved. Van ilyen, ha nincs meg a kémia, akkor nem jön a vele akarok lenni érzés. És mivel nem vagy kapcsolatfüggő nem félsz attól, hogy nemet mondja neki.
2016. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ilyen langymeleg izékkal nem érdemes időt vesztegetni.

szenvedély kell. izzó levegő, amikor görcsben van a gyomrod, amikor nemtudod mi a fenét kerestél az elmult 26 évben. de amikor ottvan előtted- melletted- az öledben olyan mintha egybeolvadnátok. aki előtt nem kell megjátszani magad. akivel nem az a sikeres randi hogy eltudjtok dönteni hova üljetek be, hanem belemásztok egymás agyába, reggelig pofáztok bármiről amiről előtte még soha senkivel. akivel nem taktikázol, hanem látni akarod, és ezért teszel is.

2016. aug. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!