Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a kecskeméti pszichológiai alkalmassági vizsgáról? Milyenek a pszichológusok az emberrel?

Figyelt kérdés

#katona #Kecskemét #honvédség #alkalmassági vizsgálat pszichológia
2017. júl. 1. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Végeredményeként kedvesek! Amúgy mindenek előtt egy 120 kérdéses tesztet kell kitölteni és az után csinálnak egy sablonos pszichikai értékelést hogy milyen is lehetsz! Ezek után mész majd be beszélgetni!

Itt kicsit jobban utána olvashatsz!

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes..

2017. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol vettél rész pszichológiai alkalmassági vizsgálaton?
2017. aug. 4. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
kecskeméten szintén!
2017. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akivel te beszélgettél milyen volt?
2017. aug. 5. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy fiatal csajjal beszélgettem az kedves és aranyos volt de néhányan mondták hogy egy idős "csúnyán kifejezve egy öregasszonynál voltak aki ott kötött beléjük ahol érte őket!
2017. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, azért kérdem mert én már voltam, de katonaként járni kell időnként megint, szóval kell az infó. Kötekedett a pszichológusnő? :D
2017. aug. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!