Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Juni.4. én a mosonmagyaróvári...

Juni.4. én a mosonmagyaróvári vasútállomáson délután 4 kor el ment mellettünk egy teherszállító vonat, amely tankokat szállított. Hova mehet?

Figyelt kérdés
Olyan amerikai típusú lehet.

#tank #fegyver szállítás
2017. júl. 5. 08:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7-es, a Saber Warrior lesz az:

[link]

2017. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"A Saber Guardian 2017 éleslövészetekkel egybekötött, terepen végrehajtott harcászati gyakorlatokból, valamint számítógéppel támogatott törzsvezetési gyakorlatból tevődik össze. A harcászati gyakorlatokat romániai gyakorlótereken, míg a törzsvezetési gyakorlatot Bulgáriából hajtják majd végre július 3-22. között: ennek keretében az amerikai erők július 6-12. között Magyarországon keresztül átcsoportosítást hajtanak végre a Fekete-tengeri régióba. Az országba való belépés után a Szentesi Fokos 2017 gyakorlat keretében készülnek majd fel a nappali és éjszakai vízi átkelésekre, majd átkelnek a Mosoni-Dunán létesített pontonhídon.

Ezt követően Várpalotán bekapcsolódnak a Visegrádi Országok nagy láthatóságú gyakorlatába, a Brave Warrior 2017-be, írja a Háború művészete."

2017. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Amúgy még mindig nem értem mi a sz@rt keresünk a NATo-ban. Mert ezek a tankok a románok ellen nem fognak megvédeni.
2017. júl. 6. 08:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért kellene harcolnunk a románok ellen? Miért ne védenének meg ezek a tankok ellenük? Miért ne védene meg minket a NATO?
2017. júl. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!