Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egész délután hangzavar! Mit...

Egész délután hangzavar! Mit lehet tenni? Hol lehet feljelenteni?

Figyelt kérdés
Hol lehet feljelenteni az este ordítozó ittas fiatalokat?A szüleik nem tudják megnevelni,nincsen nyugalmunk!

2017. ápr. 10. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendőrség.
2017. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Most délutan vagy este?
2017. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
12%

Első válaszoló, jót röhögtem :'D


Csendháborítás ha jól tudom este 10 után van, de lehet azóta megváltoztak már a törvények, nem tudom. :D

A helyi rendőrségen biztos el tudják látni önöket fontos információkkal ez ügyben.

2017. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Már mióta nincs olyan, hogy tíz után csendháborítás...
2017. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Na ezért írtam, hogy nem vagyok benne biztos! :D
2017. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem rátetszik érni egész nap a nyugdíj mellett? Tessék pihenni akkor amikor nem ordítoznak azok a mocskos ittas fiatalok, hogy a macska rúgja meg őket :D
2017. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

1. Beszélni kell velük és higgadtan normális hangnemben(!) közölni kell velük a panaszodat.

2. Zavaró zajongás észlelésekor(nap bármely szakában,de jellemzően este vagy éjszakai zavarás) rendörséget hívni. Ha aznap megismétlődik az eset ismét(!) rendőrségtől kell segítséget kérni a zaj megszüntetésére. Mindenképp kérdd a rendőrt hogy vegyen fel jegyzőkönyvet a bejelentésedről.

3. Birtokvédelmi eljárást kell indítványozni kérelemmel a helyileg illetékes jegyzőnél,ugyanis a birtoklásában zajjal is lehet zavarni vagy akár akadályozni, és ebben az esetben kérheted az eredeti állapot helyreállítását.

2017. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent lehet tenni . Ha nem este 10után van
2017. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!