Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A jövőben létrejöhet egy...

A jövőben létrejöhet egy Globális Világhadsereg, ami az emberiség/Föld bolygó közös hadserege lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem szükségszerű egy világhadsereg létrehozása és az űrkutatás erőszakos fejlesztése.Mindenki saját magával vaj elfoglalva és egymással háborúznak.Pedig összr kéne fogni és a valódi cél az kéne legyen,hogy az emberiséget csillagközi nagyhatalommá tegyük és elsőként pl.meghódítanánk a Marsot

2017. júl. 15. 21:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen,több mint valószínü,hogy letarolnának minket.De ez elég ok arra,hogy vérontás legyen a Földön?Na és tudod,miért tudnának minket letarolni?Mert ők már túlléptek ezeken a korlátokon,ők már egységes fajban gondolkodnak.

Ezt nem értem én sem.Mindenki azt akarja,hogy az országa erősebb legyen,mindenki az érdekszféráját akarja bővíteni.De én ennek sok értelmét nem látom.Akkor már miért nem egy Emberi Galaktikus Birodalom a cél?

2017. júl. 17. 19:10
 12/14 anonim ***** válasza:
Azok akik minket letudnának tarolni nem összefogtak hanem olyanok lehetnek mint Amerika csak nagyba....egy faj, és annak vezetője feltehetően viszi magával az egész herce hurcát aztán zúznak mindenfele...Az univerzum is szerintem is így működhet. Akik összefognak, nem azért fognak össze hogy taroljanak hanem mert nekik nincs kedvük háborúzni és inkább békésen elvannak.
2017. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem egy esetleges aszteroida elhárító rendszer tervezésére gondoltál?


Úgy tudom, egyenlőre nincs egységes űrkutatás sem. Van ESA, meg NASA, kínai, orosz, indiai, japán űrprogramok stb...

2017. júl. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mopat ***** válasza:

Higgyétek el pedig, az univerzum pont olyasmi, mint a Föld, csak nagyban. Azért fognak össze, hogy legyőzzék a többit vagy éppen megvédjék magukat.

Technikailag értelme: mennyire volt értelme mondjuk Pongo-pongo szigetén összefogni két kőkorszaki szinten bénázó polinéz törzsnek az előző századfordulón? Skalpolgatták egymást vidáman, aztán jött egyetlen angol, francia, usa ágyúnaszád egy század tengerészgyalogossal és juhé, mind mehettek melózni a vadi új bányába a szigetükön. Már, akit nem ágyúztak hülyére vagy géppuskáztak tésztaszűrővé. Ha összefogtak volna, akkor meg két ágyúnaszád kellett volna. Vagy egy könnyűcirkáló. WOW. Mit számított ez az akkori Royal Navynak?

2017. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!