Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetek a hadseregbe mesterlöv...

Lehetek a hadseregbe mesterlövész?

Figyelt kérdés
1,5 dioptriás a látásom. Ez kizáró ok? Meg még az lenne a kérdésem h mik a követelmények hozzá?
2010. máj. 24. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Kizáró ok.
2010. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen, kizáró ok. Sőt, már egy egyszerű rendőrnél is kizáró ok lehet, hát még egy mesterlövésznél... Szóval felejtsd el.
2010. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Annyit azért megjegyeznék, hogy lehet, hogy egy lézeres szemkorrekció segítene a dolgon, plusz mesterlövészként _nagyon_ fog kelleni a fizika. Szóval ha gyenge vagy belőle, akkor felejtsd el.
2010. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát a 4-5 óra lehet csak a magyaroknál van. Úgy hallottam/olvastam, az USA ilyetén alakulatainál napokban mérik, hiszen egy egyszerű (elnöki) rendezvény biztosítása alatt is simán a helyükön vannak 10-12 órát. Ebből mondjuk 20 perc a védett személy tényleges védelme, a többiben a tömeget, környezetet figyelik, hogy nincs-e gyanús személy a tömegben.
2014. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az előző is én vagyok. A magyaroknál hajnalban, napkelte előtt, akár még sötétben kitelepülnek a mesterlövészek, és addig maradnak, amíg szükség lehet rájuk. Ezt egy Simonyi Ottó interjúból tudom. Akinek nem mond semmit a neve, az keressen rá. Biztosította a Pápát és Bill Clintont is, utóbbi esetben majdnem használta is a fegyverét. Neki van Magyarországon egyedül korlátlan tűzparancsa, vagyis akkor használ fegyvert, amikor jónak látja.
2014. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!