Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan tanulhatnék katonának,...

Hogyan tanulhatnék katonának, ha minden középiskolát megszüntettek?

Figyelt kérdés
nincs érettségim . még két év hiányzik.
2010. máj. 24. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Tudtommal 18 felett mehetsz szerződésesnek. Persze, nem túl kedvező a szitu...


Menj vissza, érettségizz le, jelentkezz a Kinizsire. Ha jó vagy, akár egy egyetem is belefér... ne legyél már ilyen balf@sz.

2010. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a trágárság nélkül nem ment volna? hogy egyeseknek csak a net maradt hogy kiéljék magukat.. döbbenet!
2010. máj. 24. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nincsen középiskola a közeledben. De vannak esti iskolák is...
2010. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

első válaszadó egy faxkalap


egyetem katonának?? basszus nevetséges jó hogy nem kvantumfizikus végzettség kell hogy vki katona lehessen.

2010. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én csak arra akartam rávilágítani, hogy ha valaki el akarja érni a célját akkor tegye azt és ne ide jöjjön pattogni.


Hülye kérdésre hülye válasz.


Mit kell tenni ha minden középsulit bezártak? Keresni egy olyat a lehető legközelebb ami nincs bezárva bammeg... hányezer diák lakik koleszban? Esti suli meg nem is létezik persze...


A katonának tanulás meg katonai szakközépsuliban meg a ZMNE-n van. Ha ebben kivetnivalót találtok akkor az a ti bajotok. Szerintem a baromira egyértelmű kérdésre baromira egyértelmű választ adtam. Vagy ezekben az intézményekben tanulsz, vagy bevonulsz szerződésesnek. Ha az első válaszadó egy faxkalap, akkor a kérdező egy unintelligens analfabéta, az előttem lévő válaszoló aki lefaxkalapoz meg egy gyökér, aki sem a kérdést sem a válaszomat nem érti meg... ha meg már itt vagy akkor mondj neki valamit ha olyan rohattokos vagy, ne engem oltsál alaptalan hülyeségekkel.

2010. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Katonának elmehetsz, nem kell katonai éretségit tenned, elég egy akármilyen éretségi, az meg nem oylan nehéz, tiszt nek már húzósabb, oda rengeteget kell tanulni, hogy bekerülj, és fizikailag is toppon kell lenned.
2010. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
vvááá.. katonai középiskolát zártak be.
2010. máj. 25. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg a legelső választ olvasd.
2010. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te jó ég, ha minden középiskolát megszüntettek, akkor vajon én hova megyek holnap?

Vagy már be se menyek?

2010. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18 elmultál és nincs éretségid akkor mehetc szerződésesnek (persze ha a 8 általánosod megvan ami gondolom megvan )

18 elmúltál és van éretségid mehetc akár hivatásosnak is.

Hivatásos vs szerződéses:

A hivatásosnak zorallabb, mert pl. szerződéses katona nem kap nyugdíjjat,

De sztem 20 év alatt ne legyél katona, mert sok tizenéves kis pö cs Call of duty-n nevelkedett elmegy katonának, azt közlegény pl 100ezer alatt keres és kuva kemény meló és unalmas is, tehát pl amikor ugyanazt a gyakorlatot csináljátok már órák óta, mit órák, hetek óta akkor már semmi érdekes nincs benne, csak baromi fárasztó. menyél el valamien normális katonai táborba (tehát ne ZMNE-s kedvcsinálóba, ami direkt úgy van megcsinálva, hogy érdekes legyen) és akkor majd megtudod, hogy mien rohadt s.arság is katonának lenni.

inkább olyan céljaid legyenek, hogy keresel egy középiskolát, tanulsz mint álat és utána mész mondjuk fősulira, és mindkettőben megbaxol minnél több csajt

2010. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!