Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetek így katona? meg...

Hanák Tamás kérdése:

Lehetek így katona? meg kaptam az orvosi papíromat és minden rendben történt az erkölcsimet is el küldtem Kecskemétre a hadseregbe de sajnos 2 év felfüggesztésem van amit nem régiben kaptam meg menyi lehet így az esélyem hogy fel vesznek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 20:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Elkell keserítselek, engem most szereltek le épp, egy tizenévvel ezelőtti ügyem miatt ami most derült ki, 5 hónap után..Pedig már rég elévült
2017. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Sajnalom

Sajnos nem vettek fel nem kaptam erkolcsit akkor valoszinuleg nem is fognak ha le jart a felfugesztesem? mert az nem egy kett ev mire ki veszik a nyilvan tartasbol

2017. szept. 21. 19:53
 13/16 anonim ***** válasza:

Engem felvettek, mert ugye elévült és tiszta vojt az erkölcsim. Hjt úgy írja

elő hogy feltétel a büntetlen előélet, vagy ha volt elitélve akkor a büntetett előélet alóli mentesítés után legalább 3 évnek elkell telni. Megvolt az akapkiképzésem, elkerültem az alakulatomhoz, határazolgálat stb, aztán 5 hónap után váratlanul leszereltek!! KNBSZ, a múltam miatt, pedig rég elévült! És minden törvényi feltételnek megfeleltem/megfelelek, ba ez hogy lehet akkor? Persze még éppen próbaidőn voltam, indok se kellett, csak zárójelben megjegyezték

2017. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Egyik baratomnak van ugyvedje es mondtam nrki kerdeze mar meg hogy mikor lehetne be lepnem a seregbe ha le jar a felfugesztes es azt mondta 2 ev utan ahogy lejar mar kerhetem le az erkolcsim es nem bele irva hogy bubtetve voltam de majd ki derul
2017. szept. 23. 21:21
 15/16 anonim ***** válasza:
Attól hogy tiszta az erkölcsid, a knbsz látja a múltad. Ugyanígy jártam, és egyszer csak egyet gondoltak és leszereltek. Legjobb ha elmondod az igazat, attól még felvehetnek ugyanúgy
2017. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
aha koszi majdmeg ha lemegy ujra meg probalom
2017. okt. 1. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!