Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen egy magyar katona élete?

Milyen egy magyar katona élete?

Figyelt kérdés

Most leszek végzős gimiben (17 éves fiú vagyok), érettségi után szeretnék majd bevonulni katonának.

Sokat olvasgattam már a Honvédség oldalán, meg ezen az oldalon is a hasonló kérdéseket, de a többségük már legalább 4-5 éves, azóta pedig változhattak a dolgok.


Tehát én katonákat csak az amcsi filmekben láttam, ezért nem nagyon tudom elképzelni, hogy itthon mennyire nagy a szigor, illetve, hogy egyáltalán mi a napirend? A munkaidőmön kívül korlátozás nélkül bármit-bárhol csinálhatok?

Egy másabb témájú kérdés, hogy nekem kicsit rossz a szemem, de nincs szemüvegem, igazából eddig minden szemvizsgálaton (pl jogsinál, diákmunkánál) jóindulattal átengedtek, itt mennyivel szigorúbban veszik az ilyet?


2017. aug. 25. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Reggel 8.-tol 16.-ig a hatarnal allnak a keritesnel es celbalonek migrans galambokra.
2017. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3%
pialnak munkaidő alatt
2017. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Én az MH34-be fogok menni, legalábbis mindenképpen megpróbálom, ott valóban van élet, nézz utána
2017. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3.0 felett nem lehetsz katona.


A napirend egyszerü. Fél8tól 16:00ig munkaidő, pénteken 13:30ig.


Ezalatt az idő alatt végzed a számodra kijelölt munkát.

A logisztikusok papiroznak, a technikusok bütykölik a járműveket, a sofőrök vezetnek... stb.

A lövészek meg rohangálnak a terepen fel-alá mert szeretik ha fáj.


Baromi röviden így lehet leirni.


Inni nemlehet. Akit rajtakapnak azt kicsapják egyből. (persze mindig van kivétel a régi jó kommunista főtisztek között lehet találni alkeszt....)

2017. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!