Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Pripjaty-ba szeretnék kiutazni...

Pripjaty-ba szeretnék kiutazni majd a következő évben! Ezt előre kell jelezni hogy szándékomban áll?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm talált egy utazási irodát ami turistákat vezet el a halott városba! Mindig is érdekelt engem Csernobil és ezért vele tartanék majd! Előre kell jeleznem az utazási szándékom vagy csak azt hogy mikor és melyik nap akarok kimenni?

2017. szept. 17. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utazási irodán keresztül nyilvánvaló, hogy előre kell intézni, mert nem fognak külön kettőtöket odavinni amikor a kedvetek tartja.
2017. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze nem is erre gondoltam! Hanem hogy mivel a katonaságnál dolgozok így minden külföldre való utazásról értesítenünk kell az ezredparancsnokot! Én ezt a kérdést leginkább azért tettem fel mert nem épp a legbiztonságosabb helyre szeretnék majd elutazni!
2017. szept. 17. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Mi ott a nem biztonságos? Nem Calaisba utazol.
2017. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam Csernobilban, semmi extra tervezést nem igényel, 5-6 iroda szervez utakat, nálunk jelentkezel előre, aztán megmondják, hogy Kijevben hol találkoztok reggel. A túra elég drága (USD 100+), szóval kb csak a pénztárcát kell készíteni, meg pár nappal előre lefoglalni az utat és mehetsz is.
2017. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi időre akarsz menni? Az egynapos irreálisan drága, érdemes több napra menni, és nem utazási irodával, hanem egyéni szervezéssel. Tapsztalat.
2017. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!