Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Önkéntes területvédelmi...

Önkéntes területvédelmi tartalékos, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Debrecenben, első éves gazdasági informatikusként fontolgatom, hogy jelentkezek. Mi a véleményetek erről a szolgálati formáról? Tapasztalatok? Milyen beosztásba lehet kerülni, érettségivel, és nyelvvizsgával, B kategoriás jogosítvánnyal, ECDL vizsgával? Számítanak egyáltalán? Mennyire lehet ezt a civil élet mellett, -gondolok itt az egyetemi tanulmányaimra- aktívan folytatni?

Köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 22. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem semmit nem számítanak.Nem leszel ehhez egy kicsit túliskolázott?
2017. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az éretségi önmagában nem számít semmit a jogosítványnál a B katerória nem viszont C katerogóriás az már számít.

Tanulmányaidban nem fog korlátozni miután elvégezted az alapkiképzést viszont tartalékosoknál az van ha van valami természeti katasztrófa akkor oda fognak vezényelni az hogy ehhez az egyetem hogy viszonyul azt konkrétan nem tudom

2017. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat igazából nem a katonaságnál szeregnem a karierem építeni. Viszont ami van nemi szabad időm azt szeretném a leghasznosabban kitölteni. Tulajdonkeppen vonzott mar korábban is a katonai pálya, de a középiskola utan, megis inkabb ez a nyugisabb szakma melett döntöttem. Most hallottam, hogy Debrecenbe indult ez az uj lehetőseg, és hat gondoltam érdeklodok egy kicsit, ha már itt vagyok. :)
2017. szept. 23. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!