Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy pszichológia...

Hogyan zajlik egy pszichológiai vizsgálat? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Holnap megyek pszichológiai vizsgálatra,mert ÖTT-s leszek(Önkéntes Területvédelmi Tartalékos) Soha nem voltam még ilyen vizsgálaton,hogy zajlik,mire figyeljek?Esetleg valami tanács?

2017. aug. 16. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Katonai alkalmassági vizsgálaton tesztkitöltés + elbeszélgetés pszichológussal szokott lenni. Hol lesz a vizsgálat, Kecskeméten?
2017. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez Szolnokon lesz.
2017. aug. 16. 22:00
 3/15 anonim ***** válasza:
Amennyire lehet kipihenten menj, a teszteknél ne kapkodj, használd ki az rendelkezésre álló időt legyél őszinte a teszteknél és a pszichológussal, nem nagy ügy a vizsgálat ha nincs veled komoly gond átmész.
2017. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszonom,a legjobbakat remelem:)
2017. aug. 16. 23:08
 5/15 anonim ***** válasza:
MMPI-t, Ravent vettek fel?
2017. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Leírom,hogy pontosan mi volt,hátha valaki majd hasznát veszi.

9-re kellett menni és történetesen már 1 órával ezelőtt ott voltam,inkább előbb,mint utóbb felfogással.

Akkor kezdtük el,amikor mindenki megérkezett.

Először egy nyomtatvány volt ami 1 oldalas volt,hogy hozzájárulunk-e ahhoz,hogy ezeket az adatokat kezeljék.

Ezután volt egy kb. 3-6 oldalas orvosi papír amit ki kellett tölteni majd ezután jött egy személyiségteszt ami 566 kérdés volt,volt amire ŐSZINTÉN kellett válaszolni,volt amit többször is feltettek..sok számomra összeegyezhetetlen és értelmetlen kérdés volt,de nem vagyok pszichológus így nem tudom megítélni,hogy jó-e vagy sem.

Ezután jött egy logikai teszt,ami az elején könnyű volt,majd idővel egyre nehezebb volt,de meglehetett oldani.Ezután jött egy figyelem teszt,ami számítógépen történt,volt 4 ábra és azokból kellett minél többet találni,viszont ha egyet kihagytál akkor vissza már nem tudtál menni.Nem egy nagyon vészes dolog,én fáradtan és izgalommal tele elértem 89-90%-ot ami nem rossz és 400 akárhány ábrát csináltam 5 perc alatt.NEM VÉSZES!

Ezután volt a pszichológussal egy beszélgetés,de ez se volt para,velem alig beszélgetett,hisz amikor már bementem akkor mi elkezdtünk társalogni,így már látta,hogy egy határozott,jó kiállású srác vagyok,majd feltett pár kérdést,hogy pl. volt-e a családomban bűncselekmény stb.

Ezután volt az orvosi,ami nagyon laza volt.

Vérnyomás,szemészet(itt volt az úgynevezett "babos"könyv is) majd az orvos is kérdezgetett pár dolgot és ennyi volt. Erőt, egészséget! :D

2017. aug. 19. 20:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Köszi, a részletes beszámolót. Szóval a beszélgetés a pszichológussal rövid volt? Kínos, lélekturkálós kérdést feltett?
2017. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem,semmi ilyen nem volt:) Te is ÖTT-s leszel?
2017. aug. 22. 07:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Katona, de a vizsgálat hasonló.
2017. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Elmondom,hogy pontosan mi volt?

Akkor te hivatásos katona leszel/lettél,ugye? :D

2017. aug. 22. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!