Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Gépész irányú érettségim lesz...

Gépész irányú érettségim lesz (szakma nincs hozzá), de meggondoltam magam és be akarok lépni a katonasághoz. Ezzel a végzettséggel is lehetek szerződéses katona?

Figyelt kérdés

2017. szept. 27. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

8 általánossal is lehetsz szerződéses.


Viszont végzettségednek megfelelő munkakör nemlesz.

2017. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
A gépész irányú érettségi kizáró ok.
2017. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is ebben a munkakörben szeretnèk belèpni.
2017. szept. 27. 20:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazàból rosszul fogalmaztam meg a kèrdèsem. Bàrmilyen beosztàst vàllalhatok attól mèg,hogy ez a vègzettsègem?
2017. szept. 27. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben az adott beosztás nem igényel külön kiképzést, oktatást, igen.


Amúgy nem akarok hülyeséget mondani, de úgy emlékszem, hogy Hadnagy rendfokozattól feljebb csak felsőfokú katonai végzettséggel léphetsz.

2017. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ugysem pont azt fogod csinalni amit eddig tanultal.

Nekem is gepesz vegzettsegem van, sot meg alakulaton belul is villamossagi gepeszkent vagyok alkalmazva, megsem jart a 11 ev alatt kalapacson kivul semmilyen szerszam a kezemben, az is kepkeret felfogasahoz kellett.

2017. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!