Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Elmehetek Magyarországon egy...

Elmehetek Magyarországon egy katonai alapkiképzésre úgy, hogy nem akarok katona lenni?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni hogy milyen egy 2, 3 esetleg fél éves alapkiképzés.

Lövés, fegyverismeret, ugrás, stb......


Azért hogy megtapasztaljam, hogy milyen és hogy keménységet tanuljak.

Ha van a családban egy ezredes ( vagy vmi eleg magas rangu pontosan nem tudom) akkor az o kozbenjarasaval konnyeben megoldható?


2015. ápr. 30. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen. Bárhová elmehetsz. De én ezért pl másfél milliót előre kérek készpénzben. Már ha nálam szeretnéd kiképeztetni magad.
2015. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 vagy 3 éves alapkiképzés garantáltan nincs Magyarországon, de szerintem a világon sehol sem.
2015. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon az MNA (Magyar Nemzeti Arcvonal) tart efféle kiképzéseket. Folyamatos képzés ott sincs.
2015. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

na az MNA-nak pont annyi köze van az alapkiképzéshez hogy semmi....

:)


Egyébként nemtudom miregondolsz, viszont ha jelentkezel katonának, bármikor leszerelhetsz!

Tehát mondjuk ha te felszerelsz, elvégzed az alapkiképzést, ezután ugydöntesz hogy mégse neked való ez az élet, akkor bármilyen következmény nélkül otthagyhatod!


A szerződéskötés csak a későbbiekben lesz problémás.


az alapkiképzés 3,5 hónap.

2015. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!