Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyi esélye van az embernek...

Mennyi esélye van az embernek egy jól működő párkapcsolatra a katonaság mellet?

Figyelt kérdés
Toborzó irodában mondogatták a sablon szövegeket hogy család támogatás,lakástámogatás...stb! De a kiképzésem alatt azt vettem észre hogy nem egy kiképzőm van már túl egy váláson vagy ép bajban van a házassága vagy a kapcsolata!

2017. okt. 29. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ ha olyan párt találsz akinek elég ha csak a pénzt küldöd neki te meg hébe-hóba beugrasz akkor simán.


Nem azt mondom hogy lehetetlen de a nők kis százaléka fogja megérteni hogy hivatástudatból lexarod.


Ugyan az a szitu mint a munkamániásoknál, előbb utóbb valószínűleg beinti az unalmast mert elhanyagolod.

2017. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
DDD Az első nyilván sosem volt katona. Egy katona ugyanúgy 8-17-ig van a laktanyában, mint egy civil az irodában. Kivéve ha szolgálatod ad. Akkor 24 órát ott van, de utána egész nap otthon. Válni inkább az alkoholizmus miatt válnak.
2017. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a pénz miatt nem az idõ miatt hagy el minél fiatalabb meg szebb análl valoszínűbb
2017. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Pár függő. Ha a civil életben is rosszul működik, akkor a katona élet mellett is úgy fog. Kitartás kell és türelem. Már én is benne vagyok ebben az élet formában egy ideje. Nem könnyű persze, de ha tényleg úgy érzed, hogy megtaláltad a párodat egy életre, akkor küzdesz kegyetlenül és keresed a megoldást. A párom most ment ki Irakba fél évre egy misszióba. Nehéz. De ezt is bele kalkuláltam, amikor egy pár lettünk. Jövőre pedig tervezzük, hogy összeházasodunk. Persze lehet, hogy valakinek könnyebben megy, valakinek nehezebben. De biztos, hogy munka nélkül/befektetett energia nélkül csak pusztulni és döcögni fog egy "katona"kapcsolat. De ez igaz a civil kapcsolatokra is. Bármelyik fajta kapcsolatban ott vannak a nehézségek, a feleken múlik, hogy hogyan kezelik a problémákat vagy a nehézségeket.
2017. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:D na a második se katona az tuti.. nagyon kevés az az idő amit a katona a laktanyában tölt, most ugye folyamatos határszolgálat van, meg Bakony gyakorlat, vagy nrf felkészités, vagy nrf gyakorlat, vagy lövészet, lényeg hogy mindig odavagy. Sokszor hetekig haza se tudsz menni egyáltalán.
2017. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az utolsónak nagyon igaza van, én a lehető legrosszabb helyen vagyok. 2 és fél év alatt kb 3 hónapot voltam otthon elszórtan. A párom most hagyott el pár hete. 8 és fél évet voltunk együtt jövőre lett volna esküvő és erre tessék mminden odalett. :(
2017. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teny hogy parszor probara fogja tenni a kapcsatokat, de azok a katonak akik elvaltak, ugyanugy valoszinu civilkent is valtak volna. Mellesleg nem minden katona ugyanazt csinalja. Nekem a 11 ev alatt a legtobb ido amit az otthonomtol tavol toltottem az 32 ora volt.
2017. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!