Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Francia Idegenligóba, az...

Francia Idegenligóba, az kizáró ok, ha 15 éve, volt egy "kezdetleges, epilepsziás rohamom"?

Figyelt kérdés

Azóta tünetmentes vagyok (így is legyen), ez csak 1x jött ki 15 éve, és az orvosok is megmondták hogy, semmi bajom már, tünetmentes vagyok.


Kezdetleges roham alatt mit értek? - (elilult, a szám, magamon kívül voltam, nem tudtam beszélni) - Félre értés ne essék, azaz (nem habzott a szám, nem rángatóztam, nem haraptam el a nyelvem, nem fulldaoztam, nem nyeltem le a nyelvem, stb stb..Ö


2017. nov. 20. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudják minden fegyveres egységnél kizáró az epilepszia gyanúja. De az idegenlégió nem fogja megszerezni a magyarországi egészségügyi törzslapodat. Tehát, ha letagadod akkor nem jönnek rá. ....kivéve, ha a kiképzésen produkálod a rohamot.
2017. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal semmilyen papírt nem kérnek a felvételhez, ha te azt mondod, hogy Gipsz Jakab vagy akkor úgy fognak felvenni.

De még ha eredeti névvel menne is akkor se tudnák meg ha te nem mondod el. Ellenben elég kemény a kiképzés, mentálisan és fizikailag is megtörnek.

2017. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 árokpart ***** válasza:
0%
Miért nem a mi honvédségünkhöz akarsz felszerelni? Szükség és hiány is van katonákból és a követelmények sem keményebbek a légióénál és legalább itthon szeretteid közelében szolgálnál. Arról nem beszélve, hogy minket.
2017. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3# azért mert már az első 4 hónapban, az alapkiképzés alatt 1100€-t fizetnek, majd utana ( ha bent marad ) 1250€-ra emelik + 30€/nap tereppénz + juttatás lesz a havi kerete. Egy nem misszión lévő ejtőernyős ( 2REP ) megkap 1900€-t ( kb 590 ezer forint ). Emellé biztosítanak neki szállást, étkezést és kedvezményes utazást.

Nálunk mennyit keres egy kezdő közkatona? Bruttó 170 ezer forintot? Egy kezdő őrmester ( altiszti akadémia, 2 évig tanult érte ) bruttó 190 ezret? Egy hadnagy ( azaz főiskolát végzett, 4 évig tanult érte, tiszt lett ) bruttó 300 ezret?


A kérdésre válaszolva: ha nem mondod el, nem fognak tudni róla. Néhány dolgot tudnak csupán, irataid alapján a személyazonosságod, köröz-e az interpol, minden más csak ha elmondod (van-e vezetői engedélyed, van-e családod, barátnőd, melyik nemhez vonzódsz, milyen nyelveken beszélsz, stb ). Ezután ők majd végeznek rajtad egészségügyi, pszichikai és fizikai tesztet, amin ha megfelelsz, kezdődhet a kiképzés.

Tehát ha nem mondod el, nem kizáró ok. Ha elmondod, nem vesznek fel, ezt garantálom.

2017. nov. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól átgondoltad,a idegenlégió egy elég kemény katonai egység,ha epilepsziás vagy a kiképzést nem fogod roham nélkül túlélni.
2017. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14:50 - Honnan tudod hogy roham nélkül, nem élem túl ? Azért mert 15 éve volt egy ilyen "kezdetleges, nem is teljes epilepsziás rohamom", ami nem is roham volt, csak elilult, a szám magamon kívül voltam, nem tudtam beszélni, és orvosok "epilepsziátnak" mondták.
2017. nov. 21. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom tudod mi váltja ki a rohamot,általában hirtelen fény,hanghatás stb.Előbb vizsgáltasd ki magad,akinek volt 1 rohama annak később is lehet,Szomszédnak 3 évente van 1 rohama de tűzoltó így se lehetett.
2017. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!