Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy Törökország és Izrael...

Egy Törökország és Izrael közötti háborúból ki kerülne ki győztesen?

Figyelt kérdés
Már ha egyik félnek se segítene más ország,és csak magára hagyatkozna.Tudom,ez nem lehetséges,de mégis..
2010. jún. 1. 13:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%

A nagy kérdés, hogy vajon a törökök hajlandóak lennének e véget vetni a világi állam politikájának. Ha igen, az egyesült arab világ ellen, az usa nélkül kb annyi esélye lenne Izraelnek, mint hintalónak a derbin. Amúgy, minden további nélkül meg tudná magát védeni, ne feledjük, a hatnapos háborúban 95 százalék volt a harcoló nagykorúak aránya. Ezt ugyan hosszú távon nem lehet tartani, de egy technikailag erős hadseregnél nem is kell, márpedig az övék az.

De persze ez csak fikció, mert nem lesz háború, szóval kéretik nem feltenni a "pánikolós" kérdéseket :)

2010. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
63%
Izraelt nem igazán lehet bevenni, expedíciós képességei meg nem igazán vannak. Rövid állóháború után megunná mindkét fél az egészet.
2010. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
66%
Izrael, amilyen hülye nép, félelmében atomot vetne be. Izrael mai politikája: Aki nincs velünk,az ellenünk van..
2010. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%
Mivel Magyarország várhatóan Izrael mellé állna, ezért Törökország győzne. Kettős érzésem lenne ebben az esetben...
2010. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
67%

82

Hogyan állnánk Izrael mellé? Küldenénk egy kerékpáros hadosztályt, vagy három őrző-védő rubikkockát?

2010. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%
Törökország győzne szerintem, és remélném is!
2010. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
61%
Törökország ,én is remélem.
2010. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos a zsidók győznének szerintem...
2010. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%

Magyarország egri nőket küldene a törökök ellen, akik ellen semmi esélyük nem lenne.

:-)

2010. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Törököknek szurkolnék az tuti
2010. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!