Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Búcsút mondhatok a Honvédségne...

Búcsút mondhatok a Honvédségnek, vagy nem számítok büntetett előéletűnek?

Figyelt kérdés
Két dolog van. Az egyik az előző házasságom, amibe nagyon fiatalon ugrottam fejest. A volt férjem és apósom is számos bűncselekményben vettek részt, a nevük egyértelműen benne van az adatbázisban számos okból kifolyólag. A másikat hogy e házasság révén akaratomon és tudtomon kívül belekeveredtem egy betöréses rablásba, ami hatalmas pofon volt, és amiről később kiderült, hogy valószínűleg biztosítási csalás volt, természetesen semmi bizonyíték nem volt ellenem, ezeknek hiányában ejtették az ügyet, viszont akkor, a nyomozás kezdetén rabosítottak, kihallgattak. Priuszom, próbaidőm nincs.
2017. nov. 27. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem számítasz büntetettnek. Ítéltek téged letöltendőre? Nem? Akkor nem.
2017. nov. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, tárgyalás se volt, visszadobta az ügyészség. Ellenben tudom, hogy rendőrnél hátrány lehet a jogilag felelősségre vont rokon. Honvédségnél mi a helyzet vajon?
2017. nov. 27. 08:41
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Büntetett előéletűnek nem számítasz.

De ha nemzetbiztonsági átvilágítás is kell, akkor mér érdekesebb a helyzet.

2017. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A lehetőséget ne vedd el magadtól,jelentkezz,legfeljebb elutasítanak.

Hátrányos,ha a környezetedben volt vagy van olyan személy,aki büntett előéletű, de nem hiszem,hogy kizáró ok lenne.

2017. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát az nagyon jó. Biztonság és védelem politikát akarok tanulni szeptembertől. Ha rendesen átvilágítanak, abból munka nekem nem lesz, mi? A "legfeljebb elutasítanak' meg így leírva könnyű, csak nekem az álmom veszne oda.
2017. nov. 27. 10:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért írtam,hogy legfeljebb,mert ne úgy mondj le róla,hogy meg sem próbálod!

Szerintem sikerülhet,de ez csak az én véleményem.

2017. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze, értelek, köszönöm a válaszodat, elragadtattam magam.
2017. nov. 27. 12:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha tiszta az erkölcsid akkor semmi gond. Az meg hogy a rokonaid mit csináltak nem érdekli őket
2017. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De mit takar a tiszta erkölcsi? Az, hogy volt ellenem ügy, amirol kiderült, hogy ártatlan vagyok, az mit jelent? Akkor tiszta?
2017. nov. 28. 15:35
 10/13 anonim ***** válasza:

"De mit takar a tiszta erkölcsi? Az, hogy volt ellenem ügy, amirol kiderült, hogy ártatlan vagyok, az mit jelent? Akkor tiszta?"


Nem vagy büntetett előéletű. Az hogy megvádoltak attól még nem vagy büntetett előéletű

2017. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!