Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen a katonak elete,...

Milyen a katonak elete, megeri katonanak lenni?

Figyelt kérdés
Agyalok rajta, hogy menni kene, de igazabol semmit se tudok roluk.

2018. jan. 21. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy amíg nem vagy benne huzamos ideig, nem igazán tudod elképzelni. Az, hogy másnak jó, vagy éppen nem jó, az számodra mit határoz meg? Én benne voltam, nem tetszett, kiléptem. Szerintem nem kompatibilis a természetemmel. Próbáld ki, ha hajlasz rá, aztán majd meglátod!
2018. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább legyél rendőr,de katona ne.Nem éri meg,porigaláznak a kiképzők,életedből elcseszel egy pár évet.
2018. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pénz arànylag jó, más pozitívum nincs. Nem lesz szabadidőd, se magánéleted
2018. jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem veszi el az életedet! Én is katona vagyok és szerintem teljesen jó. Igaz az elején fura lesz és nehéz de meglehet szokni. Én lány létemre már egy csapatot vezeték és mellette Hadnagy vagyok. Igaz szabadidős csak akkor lesz ha eltávra mész amit egy évben csak kettőször lehet. Van ilyen hogy nem lesz magánéleted de nekem van és sikerül így beosztani az időmet hogy legyen magánéletem!


Remélem tudtam segíteni!

2021. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!