Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lassan bevonulok katonának....

Lassan bevonulok katonának. Mire számíthatok az alapkiképzésen? Miből áll az 5 nap? Tényleg súlyos vagy nem? Mert össze-vissza hallottam dolgoakat. Lehetőleg csak katonák írjanak.

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 03:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5 nap az alapkiképzés???
2010. jan. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem 5 nap 3 hónap csak hülyén fogalmaztam meg,sorry:) 5nap az egy hétre vonatkozik:D
2010. jan. 8. 04:59
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Kicsit off megjegyzés, de ha valaki ma bevonul katonának, akkor feltételezem, hogy tudja azt is, hogy hová megy és miért megy oda. Meg azt is, hogy mire számíthat. Vagy nem?
2010. jan. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sztem nem azt kérdeztem,hogy hová,és minek megyek...(kicsit vicces lenne,ugyan is ezeket tudom...)Hanem azt h mire számíthatok AZ ALAPKIKÉPZÉSEN.Azt meg hogy az elmélet,meg hogy pontosan a fizikai erőnléti miből áll azt nem tudom,és erről szólna a kérdés...gondolom hogy nem csak fekvőzök,meg futkorászok majd...Nyílván lesz olyan rész is amit 1 civil nem tud még....ezekre lettem volna kíváncsi
2010. jan. 8. 07:54
 5/20 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban kemény szívatások lesznek,próbálják kiszűrni majd hogy ki a testileg és a lelkileg rátermett a katonaságra.Az első 3 hónap nem is igazán fog másról szólni,csak erről.Utána hogy mit kell majd csinálni,attól függ milyen szakirányban fogsz tovább "menni".Szentendrére a Kinizsibe mész vagy honvédnek vonulsz be?
2010. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Honvédnek vonulok be,és köszi a válaszod.Úgy halottam,hogy az alapról már ha felvettek nem nagyon küldhetnek el,csak akkor ha nagyon gagyin teljesítenék.Mint elméleti mint fizikai értelemben.Ez mennyire igaz?de erre nem fog sor kerülni:D Tehát tudom hogy elméletből 3szor kapsz egy "osztályzatot" ha az0-1es akkor bukta de úgy hallottam ezzel nem szokott gond lenni...
2010. jan. 8. 08:31
 7/20 anonim ***** válasza:

Fizikailag nem lehet "gagyin" teljesíteni,mert ha megfeleltél a felvételin onnan már csak jobb lehetsz,ugyan is minden nap reggeli torna stb:, szóval azzal nem lesz gondod.

Az elmélet pedig csak tőled függ,ha megtanulsz mindent baj nem lehet. ;)

Sok sikert! :]

2010. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! :D


Ja és igen,ha már 1x felvettek,és szereted és megcsinálsz minden feladatot és egyre jobb leszel,nem küldhetnek el,kivéve ha nem csinálsz valami oltári nagy marhaságot. :D

2010. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket! Hát próbálok mindent rendesen csinálni,majd hülyeséget meg nem szokásom:DD am az elmélet húzos? nem hinném hiszen eddig 8 általános is elég volt hozzá h vki szerződéses legyen...
2010. jan. 8. 14:38
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem vészes nyugi. :)

Amúgy mit szeretnél majd csinálni? Így könnyebben tudok válaszolni ha tudom,milyen szakirányba mész tovább. :)

2010. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!