Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha egy másik ország, vagy egy...

Ha egy másik ország, vagy egy áruló politikai erő megtámadja Magyarországot, be kell vonulni a hadseregbe, nem? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 16:07
1 2
 1/17 anonim válasza:
30%

Ha voltál katona akkor X ideig behívhatnak amíg nem kapod meg asszem az opsitot! Én is ezt apámtól hallottam aki volt katona!

14/F

2010. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Hogy mit csinálnék? Megvédeném a hazámat, milyen hülye kérdés ez?
2010. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
16%

Első vagyok!

Én biztos nem mennék a biztos halálba! Ha meghalsz oda mindened. Hülye lennék... De nem lenne semmi háború!

2 atom azt Bye Bye emberiség! pár perc lenne a háború!

2010. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
csak hivatásos katonaság van ha katonának jelentkezel akkor hívnak be úgymond
2010. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Ha lenne háború,akkor minden hadköteles férfinek bekellene vonulnia. Ha jól tudom ez jelenleg a 18-60 éves korosztály,de lehet hogy csak 40 a felső korhatár.

Aki nem vonul be,ha megkapja a behívó parancsot,azt bíróság elé állítják dezertálás (hazaárulás) vádjával,akár azonnal fejbe is lőhetik.

De nem lesz háború.

2010. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Bevonulnék, vagy csatlakoznék a helyi milíciához.

Milyen kérdés ez?

2010. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérnék egy fegyvert azt partizánkodnék a haverokkal...:D Mondjuk egy Malact:D (M60)
2010. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Miért mondod hogy csak hivatásos katonaság van?

A szerződéses és tartalékos katonaságról nem hallottál?

És igen behívhatnak haderő kiegészítésnek és a mai kis fiatal kis puhapocsűekre rá is férne. Nem mintha háborút akarnék.

Amúgy ha háború lesz azt nem atombombával fogják kezdeni, sem befejezni mivel mindenki tisztában van vele, hogy ők maguk is kipusztulnának. Akkor minek is a hadsereg nem?

Néha kicsit nem ártana tájékozódni.

Katona

2010. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
ha muszáj lenne háborúba mennem, az első ellenséges hadosztálynak megadnám magam és túlélném.
2010. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
szóval behívnak kiképzetlen embereket? adnak neki egy puskát aztán menjé lelövetni magad? még ez a rendszer?
2010. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!