Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha egy másik ország, vagy egy...

Ha egy másik ország, vagy egy áruló politikai erő megtámadja Magyarországot, be kell vonulni a hadseregbe, nem? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 16:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

ti háborúzzatok csak, énmeg megyek összelopom magamnak a megélhetést...egykis kajával egy pinéce többre jutok mint ti

ez nem egy játék hogy megyünk aztán osztjuk a headshot-ot...barmok

állítom aki itt írja hogy menne simán az úgy összefosná magát hogy mozdulni nemtudna...

2010. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Annak, amelyik meg akarná adni magát: a hadifogollyal csak a baj van, etetni kell, szállítani és őrizni --> úgyis agyon lennél lőve, de meg is érdemelnéd.
2010. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

21:17 és a genfi egyezmény?:D

Ám én lesz@rám.. agyonlőném az árulót a pi csába!

2010. jún. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora jelentősége lenne egy papírnak amikor vérre megy a játék?
2010. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

10:49

Sose lehet tudni...... de szerintem semmi!

2010. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
4%
Én a hazámat szeretem és nem az országot meg a népet. Ha meg ki akarjátok nyirni egymást hajrá én elmeek máshova vagy egy erdőbe remetének.
2010. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mit csinálnál?! Aki nem állna be azt megvetem... Elveszthetsz mindent. De mid marad ha nincs hazád? Szinte semmid. Aki olyan gyökér hogy azt mondja hogy nem állna be azzal nem értünk valószínű egyet...
2013. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!