Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A tetoválás zavar valakit?

A tetoválás zavar valakit?

Figyelt kérdés

Szeretnék katona lenni de van egy tetoválás a vállamon. Ez zavar valakit ha nem látszik?

21/F


2010. jún. 8. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Úgy tudom nem ha nem látszik. (Javítsatok ki ha nem így van)
2010. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rendőr biztos nem lehetsz tetoválással!
2010. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Sok munkakörben kizáró ok a tetoválás (sajnos az én szakmámban is, pedig nagyon szerettem volna csináltatni), de a katonáknál szerintem pont nem zavaró. A neten találsz toborzó irodákat, csörögj rájuk, fél perc alatt hivatalos választ kapsz a kérdésedre ;)
2010. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

@ 22:08

milyen munkád van? egyáltalán nem gúnyosan, vagy provokatívan kérdem, csak érdeklődöm. :)

2010. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22:17 - pilóta.
2010. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, én pont ma láttam a Petőfi laktanyában (Budaőrs) egy katonát, akinek mindkét alkarja teljesen tetovált volt.
2010. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehetsz rendőr is és katona is abban az esetben hogy ha a póló alól nem látszik ki!
2010. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a tetoválás olyan helyen van, ahol nem látszik és/vagy nem fejez ki semmi olyat, akkor elvileg lehet. De toborzóiroda biztosat mond.


szerintem nyugodtan próbáld meg:) Ha valami gáz van vele, megmondják, bukni semmit nem fogsz. Alkalmassági úgyis erősebb szita. :)


Sok sikert!

Amúgy milyen katona szeretnél lenni? műszaki vagy harcoló egység tagja, esetleg kisebb részletek, tervek...

2010. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
apámnak van egy haverja és annak lehet a lábán is és a hátán is mind a ketten katonák(fater+ haverja) lehetsz vele katona
2010. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!