Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire tetszik/zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire tetszik/zavar titeket egy lányon a tetoválás?

Figyelt kérdés
Én a mellem környékére szeretnék egy picit tetováltatni.
2011. aug. 25. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Van egy lány aki 17 és egy gyönyörű virág mintás tetkó van a hasa baloldalán, az eléggé szép.


Szóval ha van egy-kettő szép és igényes tetkó megfelelő helyen, akkor az engem nem szokott zavarni.:)

2011. aug. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
engem már nem érdekel, ha tetkója is van, csak legyen már végre egy csinos, vonzó barátnőm végre
2011. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
óó szegényem. :/
2011. aug. 25. 00:57
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem pl annyira nem jon be de izlesek es pofonok...
2011. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a tetkó illik-e az illetőhöz, igényesen van-e kidolgozva,megfelelő helyen van-e.De engem nem zavarna.Mellesleg Kat von D egy elég dekoratív hölgy és tele van tetkóval.
2011. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok:


Érdekel hogy a lánynak milyen tetkója van? Küldjek privátban képet róla?

2011. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor nem tetováltatok cicihez, majd inkább kézre..
2011. aug. 25. 01:01
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy kicsi,csajos tetkő derékon vagy mellen kifejezetten izgató:D
2012. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!