Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nem féltek attól, hogy néhány...

Nem féltek attól, hogy néhány éven belül ledobnak ránk egy atomot, kiirtják saját magukat az emberek és meghalunk? Az ember nem élhet úgy, hogy arra apellál, hogy úgyis meghalunk, de bennem néha van egy félsz, hogy nincs értelme.

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 00:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%

Viccből nem dobálnak atomot. És senkinek nem vagyunk annyira az útjában, hogy atomot dobjanak ide.

Ha Izraelben élnék, akkor már lehet, hogy félnék iylenektől, mert esetleg az arab országok megunják az élősködést, és odavágnak egy atomot.

Ha félni akarsz, akkor inkább valós problémáktól rettegj. Mint például az, hogy k.rva sok a cigány, és jobban is szaporodnak. Ha mi, magyarok nem kapunk észbe hamarosan, akkor 50 év múlva át lehet keresztelni az országot Cigányországra.

2010. jún. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, de ha a nagyobb országokat megtámadják, az kihatással lehet ránk is. Mindig féltem a háborútól, pedig azt mondják, az mindig van. Cigánykérdés... Az elzsidósodás komolyabb baj, ha már itt tartunk. A zsidők előbb-utóbb kiűzik innen a cigányokat. Jó volt addig, amíg a magyarok rájuk figyeltek, őket hitték valódi problémának, de előbb-utóbb terhükre válnak. Akkor lesz majd igazi probléma. De én egyébként a világról beszélek. "Világbége", stb.
2010. jún. 12. 00:47
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Tegyük fel, 10 év múlva ránkdobnak egy atomot és meghalsz

VAGY

Nem dobnak semmit, és 30-40 év múlva valami általános cucctól elpatkolsz.


Teljesen mindegy, hogy melyik történik. Ha nem tudod élvezni az életet, és a mának örülni, az elkövetkezendő 10 percet se érdemes megérned.



Egyébként az életnek tényleg nincs konkrét értelme, az teszi értelmessé egy ember számára, ha annak él, amit szeret. Ha nem él annak amit szeret, mert állandóan a jövőtől retteg, csak akkor értelmetlen az élete.

2010. jún. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én igazából igyekszem kiélvezni az életem, szentelek időt arra, amit szeretek csinálni. Csak olykor elfog egy rossz érzés. Még nem nagyon barátkoztam meg a halál gondolatával...
2010. jún. 12. 00:57
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor megnyugatatlak, elzsidósodástól nem kell félni. Elcigányosodástól kell!
2010. jún. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom milyen vallásban hiszel, de mivel én ateista vagyok és eddig úgytűnik a világ a tudomány törvényei, nempedig egy vallás törvényei szerint működik, mondjuk azt, hogy nekik van igazuk:


A halál bekövetkeztekor az agyműködés leáll, vagyis semmit sem fogsz érzékelni és nem fogsz gondolkodni. Ez nem olyan lesz, mintha aludnál, vagy mintha a sötétben lennél és semmit sem tudnál csinálni, hanem egyszerűen nem léteznél. Olyan lenne, mint mielőtt megszülettél. El tudod képzelni, milyen volt, mielőtt megszülettél? Minden ment, csak te éppen nem voltál része. A halál után is ez lesz, ugyanúgy sütni fog a Nap, beszélgetni fognak az emberek, ugatni fognak a kutyák, csak éppen nem fogsz létezni, ezért nem fogod tudni érzékelni.


Olyan érzés meg nincsen, hogy "meg vagyok halva", mert abban a pillanatban, hogy beáll az agyhalál, vagyis nincs agyműködés, már nem tudsz gondolkozni.


Szóval magától a haláltól nem kell félned, hogy milyen lesz meg ilyenek, mert arról már nem tudsz.

2010. jún. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Célzóna vagyunk. Európa esetleges elsivatagodása esetére is megfelelő ivóvízkészletünk van. A terület biztonságban van...
2010. jún. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%

De. Rohadtul félek, meg is fogom venni Fogarassy Árpi bácsi kocsordi félkész atombunkerét. Szinte biztos, hogy pár év múlva jön az atom. Vagy ha az nem, akkor az ufók. Vagy egy kisbolygó. Vagy a Gyurcsány Ferenc. Vagy a Bokros Lajos. Vagy a tőzsdekrach. Akár úgy, hogy Soros György meghal, és a szelleme bedönti az OTP-t...


(Ja. Nincs pénzem a bunkerre, szervezzünk nekem gyűjtést. Aki hozzájárulna, küldjön legyen szíves privát mailt, megadom a nevem-bankszámlaszámom. Köszi! :))

2010. jún. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mikor "kimondtam", hogy nem vagyok felkészülve a halálra, nem a sajátomra gondoltam. De persze igazatok van, nyilván önző vagyok. :-)
2010. jún. 12. 01:26
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy. Ha meg megtörténik az amit írsz akkor nem is szenvedünk sokat. Ilyenekre nem lehet alapozni egy életet.
2010. jún. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!