Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Honvédségi ösztöndíj az...

Honvédségi ösztöndíj az egészségügyi tanulóknak?

Figyelt kérdés

Tud valaki érdemi információval szolgálni ezzel kapcsolatban? Kerestem már neten, de nem találtam hasznos dolgokat. Tapasztalatok? Igénybe vette valamelyikőtök?


Mentőtisztnek tanulok, vonz a hadsereg, a fegyverek, ez az egész világ. Később szeretnék TEK-nél is szolgálni, mint mentőtiszt, ha lesz rá lehetőségem.


Megérheti az MH-nél eltöltött 4 éves munka, illetve tapasztalat?



2018. ápr. 10. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem meg.


Az MH-nál egész jó az EÜ (nem véletlenül a honvédkorházba jár minden civil is kb pesten...)


Én már más pályát választottam az MH.n belül de ha ujra csinálhatnám akkor Mentőtiszti -> aztán jelentkeznék az MH-ba.

2018. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia,hogy döntöttél végül,beadtad idén a pályázatot? Én két nappal a határidő előtt küldtem el,remélem beérkezett...Mennyire veszik komolyan az átlagot nem hallottál valamit? Első félévem nekem egész jól sikerült, 4.5-ös voltam,viszont a második félévem már kevésbé lett jó,minden tárgyam sikerült de az átlag most nem olyan kecsegtető.Kicsit parázok emiatt. Egyébként én népeges vagyok, SE-etk.Üdv
2018. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!