Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Minimális gerincferdülés...

Minimális gerincferdülés kizáró ok a katonai egészségügyi vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Egyik vállám lejjebb van ,mint a másik .Szemmel nem is nagyon észre vehető csak,ha valaki nagyon megnézi , hátam nem fáj és ilyes fajta panaszom sincs. Ez kizáró ok lehet?

2018. jan. 22. 20:41
 1/5 anonim válasza:
ha nrm akadályoz akkor nem
2018. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kreatav válasza:
Amíg nem akadályoz addig valószínűleg nem. De vigyázz, nagyon gyorsan romlik... És ne akarj fűzőt mert nekem van és nagyon rossz...Szóval próbálj mindig egyenesen állni vagy tornázz( gondolom erre úgy sem hallgatsz...én se hallgatnék)
2018. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak olyan panaszok számítanak kizáró oknak amelyek hátráltatnak valamilyen módon ez nagyon sok minden lehet mint pl.: egy kezeletlen fogbetegség. Nyugodj meg a te eseted nem az
2018. jan. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez amúgy esetleg alakulhatott ki azért,mert saját testsúlyos edzésnél jobban terhelten az egyik vállam és,így ott nagyobb lett az izom?
2018. jan. 23. 03:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Illetve az előzőben leírt is gerincferdülés lehet?
2018. jan. 23. 03:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!