Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Csak szertintem kezdődik el...

Csak szertintem kezdődik el hamarosan a 3. világháború?

Figyelt kérdés
Ezután hogy az USA "lebombázta" Szíriát, és ugye Oroszország meg fogja védeni Szíriát...
2018. ápr. 15. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jaj ne,már megint.!

Tartotram tőle hogy megint brindul ez a téma.

Mégis ki harcolna itt nálunk Európában?

És ki ellen?

Még jópár évtizedig nem esélyes az ilyesmi. Azután persze esélyes.

2018. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#5 ez kicsit filozófikus, fél Coelho.


De van győztes! Régen gyarmatott szerzett a győztes, területet ezzel természetis kincseket stb. Egy mai háborúba meg a vesztes megnyomná a "goodbye" gombot és atomot dobna a támadóra (de akár saját magára is) így egyszerűen nem nyerhet senki. Nem értheti meg nekik sehogyse. Logikailag nincs értelme háborúzni ilyen volumenbe max csak ilyen kis 3. világbeli országokkal, akiknél nincs atom.

2018. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy lesz, az nem kérdés. Csak az időpont.
2018. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Minden nap fel kell tenni ezt a kérdést és akkor előbb utóbb igen lesz rá a válasz.


Amúgy csak mellékesen az országok, ami miatt "kirobbant" az elmúlt években világháború:

Afganisztán, Irán, Irak, Szíria, Észak-Korea, Líbia, Ukrajna

2018. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva hiányzik valakinek?
2018. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én maximum csak az arabokkal lehet valami polgárháború Európában, legalábbis szerintem, de nem most, majd olyan 30 év múlva.
2018. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem ez a kérdés.

A kérdés az, hogy lesz-e Kínának ideje megerősödnie, hogy a támogatóival eltörölje a Föld felszínéről a rejtőzködő pénzuralmi rendszert. Mivel ezt ők is tudják, felgyorsították a folyamatot: 2020 elcsalása, oroszok belelovallása egy lokális konfliktusba hogy legyengüljenek, utána még időben megpróbálni Kínát átállítani vagy kiiktatni. A COVID Kína meggyengítési kísérlete is volt egyben, de ez a része nem jött be. Ez mutatja, hogy a fiúk is veszíthetnek.

Az egészben az a rossz, hogy a Föld olyan kicsi lett, hogy nem lehet sehova félrevonulni.

2022. febr. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!