Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Joachim Peiper SS Standartenfü...

Joachim Peiper SS Standartenführer szerint nem ők voltak a rossz a 2. világháborúban. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link] Peiper a Malmedy perben. A vád szerint amerikai hadifoglyokat mészároltak le a visszavonuló német csapatok. Elvileg azért tették, mert nem tudtak mit kezdeni a hadifoglyokkal az egyébként végletekig kimerült német csapatok 1945 elején. Peiper a háború után többször hangoztatta, hogy a történelmet a győztesek írják, és nem ők voltak a rosszak ebben a háborúban.

2018. jún. 8. 12:18
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, jobban jártak volna, ha sikerül megpuccsolni a Führert.
2018. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
5%
Igazából mindkét fél követett el háborús bűntetteket de a németek ártatlanabbak voltak ők semmi rosszat nem csináltam szerintem.
2018. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
33%

"Mások is nevezik" - igen nehéz a győzteseken a nyeregből kikecmeregni. És bevallani, hogy 100 millió áldozat volt a másik gané (marxi-lenini) eszmének nyomán és hogy mennyeien szenvedtek és szenvednek ma is ettől, hogy a győztesek páros lábbal akarnak ugrálni mindenen, ami tradicionális érték - nemzeti öntudat, hit, igazságkeresés, és hogy hadisarcot fizetnek ennyi év után.

Mindazonáltal én pacifista vagyok - valahogy tudomásul kellene venni hogy a fasizmus és a kommunizmus - mint eszme- egyaránt MEGBUKOTT és hogy az "átmenekülők", a magukat mindig feltalálók (ál)liberális elvek mögé bújva ügyködnek. Szabadság! de szigorúan megtartják a felügyeletet minden felett. Tehát nem a "béke útja" ez csak provokálja a szélsőségesek megjelenését.

Egy jó könyv ezekről, érdemes:

[link]

2018. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
97%

'de a németek ártatlanabbak voltak ők semmi rosszat nem csináltam szerintem.'


Hááát, végül is Auschwitz és Birkenau csupán üdülőközpont volt....

2018. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
13%
Jó azon kívül de ott csak pár ember halt meg.
2018. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
2%
Meg semmi köze nincs a nácikhoz Auswitz nak meg Birkenaunak azt az akkori lengyel fasiszták csinálták.
2018. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
94%
Valld be, hogy ezt kizárólag poénból írtad.
2018. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
0%
meg szep hogy nem ok voltak a rosszak,ok az egesz emberisegert harcoltak,aki ismeri az igazi tortenelmet az tudja,hogy az a kep amit a Reichrol festenek,(((valakik))).. az koszonoviszonyban nincs a valosaggal.
2018. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
96%

#18

Az összteljesítmény valahogy mégsem ezt látszik alátámasztani.

2018. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
4%
2018. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!