Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy tank a másik tankot hol...

Egy tank a másik tankot hol lövi meg a valóságban hova céloz pontosan?

Figyelt kérdés

World of Tanksben mi alsólemezt vagy kupolát lövünk mert az a gyenge pont a valóságban is így van?

Amúgy még a 2 ik vh ra is gondolok hogy ott hogyan csinálták.

Válaszokat előre köszönöm!



2018. jún. 21. 10:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A world of tankset nagyon gyorsan felejtsd el, semmi köze a valósághoz. Egy valós harci szituációban kilóméteres távolságokból kupolára célozni nem lenne túl okos dolog. A 2. Világháborúban azért voltak olyan félelmetesek a Tigris tankok, mert a 88-as lövege úgy vitte át a legtöbb szovjet tankot mint kés a vajat. Nem kellett gyenge pontra célozni sem. Ráadásul 1 átütő találat általában azonnal megölte a legénységet és használhatatlanná tette a járművet.
2018. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

# 7


bocs, mellélőttem mert nem a katonasuliban tanítják, hanem a vendéglátóiba. Ott asszem a 3. év szól erről szakosodásnál. Bocs még egyszer.

2018. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A WoT-al még nem játszottam (de láttam több videót róla mert most nagyon rámenősen fizetnek a youtube videósoknak hogy reklámozzák) és a valóságban sem vettem részt tank ütközetben. De videón már láttam valódi tank ütközetet. A valóságban látszik hogy a szél is olyan mértékben térítheti el a lövedéket hogy szinte hihetetlen. A modern célzó rendszerek és a tüzér tapasztalatai együtt szükségesek ahhoz hogy egyáltalán eltalálják nagyobb távolságról a másik tankot. Szerintem már az is jó eredmény ha eltalálják nemhogy alsólemezre vagy kupolára célozzanak. Ezek csak következtetések. Jobb lenne egy tüzért megkérdezni.
2018. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Már másodjára olvasom: "kupola".


A harckocsinak nincs kupolája!

2018. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egy harckocsi főbb részei: törzs, torony, fegyverzet, futó és feszítőgörgők , lánctalp.
2018. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"De valóságban nem válik be a kupola vagy az alsólemez lövése? ott gyengébb a páncél."


Kupolát minek lőnék ha nincs ott senki, az csak egy nyílás a tetőn nem áll ott senkisem. Maximum a legénységet ijesztik meg vele, a másik dolog az kis célpont és mozgó járművet eltalál nem olyan egyszerű.


Az alsó lemez pedig nem vékony hisz front páncélról beszélünk, csak olyan tankoknál vékony az ahol nem lehet azt eltalálni .


U.I.: ne egy játékból vond le a következtetéseket mert köze sincs a valósághoz

2018. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Játékban muszáj minden tanknak frontális gyenge pontot adni, mert különben sose tudnák kilöni egymást, hiszen a tönkremenő páncélzat általában nincsen szimulálva. A valóságban ilyen aggályok nincsenek, továbbá egy az egy ellen csaták se.
2018. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat és mi az a kompozit és reaktív páncélzat?
2018. jún. 22. 08:50
 19/21 A kérdező kommentje:
a működését is eltudnátok magyarázni?
2018. jún. 22. 08:51
 20/21 anonim ***** válasza:
2018. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!