Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Rommel eléri Sztálingrádot,...

Ha Rommel eléri Sztálingrádot, Hothal együtt fel tudta volna menteni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 15:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Értelem szerűen ezután lett volna Sztálingrád, ha ez sikerül. A Baku sem ártott volna ha megvan s ahhoz Sztálingrád is kulcs volt."


Akkor most csak Hitler erőlteti vagy te is?

2018. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Bentekerrels válasza:
kèrdezek jobbat: mi lett volna ha Rommelèk elfoglaljàk Malta-t?
2018. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Ezt írtad vagy nem ezt írtad?"


Egy szóval se írtam, hogy könnyebb, ez csak a te ferditésed. Eleve 2400 több mint 1800, de még ezzel se vagy tisztában. Ennyit ér a véleményed.


És Hitler ötletét nem erőltetem azzal, ha 70 évvel később leírom elemzésre...


Sok lesz a hülyeség mára...


Ha ennyire erőltetésnek érzed a témáról való társalgást akkor ne szólj hozzá, nehogy túlerőltesd magad. Inkább a történelemtanárodnak magyarázd hogy ne erőltesse ezt a második világháborút mikor több mint 70 éve végetért... Normális ember nem beszél arról amiről nem akar.

2018. júl. 14. 18:33
 14/15 A kérdező kommentje:

"Akkor most csak Hitler erőlteti vagy te is"


Hitler se erőltette, mikor Rommel elakadt, én meg végkép nem parancsoltam ilyesmit Rommelnek így én se erőltettem. Idióta.

2018. júl. 14. 18:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Valóban volt ilyen elképzelése Hitlernek. A cél amúgy inkább az iráni utánpótlás vonal átvágása lehetett volna, de ugye előtte meg kellett volna kaparíntani Egyiptomot.
2018. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!