Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Láttam rengeteg fejkamerás...

Láttam rengeteg fejkamerás videót háborúkból, ezt csak úgy felvehetik, és nyilvánosságra hozhatják?

Figyelt kérdés
Vannak csatornák is, amik erre épülnek, Irak, Afganisztán, Ukrajna, Szíria stb. U.I.: A kategória nem biztos, hogy megfelelő.

2018. aug. 8. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2018. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Miért, tiltja vakami?
2018. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 meszike91 ***** válasza:
Szerintem egy háborúban senkit sem érdekel hogy lehet e ilyent csinálni. Megcsinálják és kész.
2018. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabb is van. Tele van az internet, a főleg 3. világban történt gyilkosságokal, halálos közlekedési balesetekkel stb. képekben, videókban és legális a megtekintésük.
2018. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is láttam ilyet, mikor egy hajléktalan arcát szétverik kalapáccsal utána szitává szúrkálják a hasát csavarhúzóval és még az elkövetők csoportján is körbe fordítják a kamerát, látszódnak az arcok is.

Akkor háborús övezetben, ahol még csak nem is tilos öldökölni kit érdekel ez?

2018. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jeffrey Spender ***** válasza:
Az Iszlám Államoknál vagy a különböző Ukrán szabadcsapatoknál, mindegy, hogy szakadár, szélsőjobbos, vagy "csak" kormányerő, ott mindenki azt tölt fel, amit jónak lát, de az amerikaiak, oroszok és izraeliek ügyeljenek az aktuális feljebbvaló vezényletével, hogy csak civilizált háborúzást megörökítő GoPro-s felvételt töltsön fel a bokorugró a YT csatornájára.
2018. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Feltehetik csak ha hivatásos katonákról van szó akkor a tartalmakra ügyelniük kell.
2018. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. aug. 8. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért hülyeséget ne kérdezzél. Ezeket úgy teszik fel, hogy ne lehessen kideríteni ki vette fel. Emlékeim szerint Irakban volt olyan eset, hogy az ellenség ilyen felvételekből tudták meg egy szigorúan titkos bázis földrajzi helyzetét és nem egy katona halt meg miatta, pedig csak egy ártatlan felvétel volt.
2018. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!